Aija Andrejeva uzsāk koncerttūri Grāmatzīme

Jau pēc dažām dienām, Aija Andrejeva uzsāks sava koncertuzveduma Grāmatzīme koncerttūri pa Latvijas lielākajām pilsētām. Ar vērienīgu koncertuzvedumu, Grāmatzīme tiks atklāta 22. septembrī – Liepājā (LOC Rožu zālē) un turpināsies 28. septembrī – Valmierā (Kultūras centrā), 29. septembrī – Ventspilī (teātra namā Jūras vārti) un noslēguma koncertuzvedums būs 4. oktobrī – Rīgā (Palladium koncertzālē).

Ar četriem vizuāli un emocionāli krāsainiem koncertiem dziedātāja Aija Andrejeva aizvedīs klausītājus savas Grāmatzīmes burvībā. Koncertuzvedums stāsta par viena cilvēka dažādām būtībām. Ja cilvēka dzīvi salīdzina ar grāmatu, tad tajā katrā noteikti atrodamas dažādas grāmatzīmes, kuras atgādina piedzīvoto.

Aija Andrejeva, dziedātājas pavadošais mūziķu sastāvs, dejotāji, gaismu spēles un Štrausa stīgu kvartets izspēlēs, izdziedās un izdzīvos dziesmas gan no nupat klajā nākušā albuma Grāmatzīme, gan citas klausītāju iemīļotas dziesmas. Aranžiju dziesmām veidojis mūziķis Kristaps Krievkalns. Koncertuzvedumā skanēs arī Liepājas teātra aktiera Egona Dombrovska balss.

„Grāmatzīmē ieguldīts ļoti liels darbs, ikviens, kurš piedalās šajā projektā dara to no visas sirds. Uz skatuves, mēs esam 15 cilvēki, un katrs no mums strādā par visiem 100%”, stāsta dziedātāja Aija Andrejeva.

Savukārt uzrādot derīgu ISIC un ITIC karti jebkurā Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietā, par biļeti uz koncertuzvedumu tiks piešķirta 15% atlaide. Atlaide darbojas uz jebkuru ISIC un ITIC kartes lietotāju – skolēniem, studentiem un pasniedzējiem. Atlaide nedarbojas pērkot biļetes internetā.

Biļetes uz visiem četriem koncertuzvedumiem var iegādāties Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī www.aijaanadrejeva.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply