Nippon Auto Latvija investē 200 tūkstošus latu salona uzlabošanas darbos

Lai padarītu klientiem autosalona un servisa apmeklējumu ērtāku, Honda oficiālais dīleris Latvijā Nippon Auto šoruden uzsāks telpu uzlabošanas darbus. Ar celtniecības kompāniju YIT noslēgtais līgums paredz salona labiekārtošanā ieguldīt vismaz 200 tūkstošus latu. Būtiskākais pienesums būs klientu stāvvietas paplašināšana un jumta izveide, kā arī jauna tirdzniecības korpusa uzbūvēšana.

«Mūsu klimatiskajā zonā gadā ir tikai daži mēneši bez nokrišniem, bet pārējos nereti nākas sastapties ar dažādām dabas parādībām kā lietus, kursa un sniegs. Mēs nevaram apturēt nokrišņus, taču varam pasargāt savus klientus no tiem, tādēļ Nippon Auto pagalmā būvējam stāvvietu zem jumta. Mēs vēlamies lai mūsu klientiem ir patīkami izkāpt no automašīnas un sausām kājām atnākt līdz salonam,» saka Nippon Auto Biznesa attīstības un kvalitātes vadītāja Ilze Ulinska.

Remonts ilgs līdz novembrim, taču ne salona, ne servisa darbs šajā laikā netiks traucēts. Vienlaikus Nippon Auto telpas tiks sagatavotas jaunā, ilgi gaidītā apvidus auto Honda CR-V uzņemšanai.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply