BalticTAXI uzsāk aprīkot taksometrus ar planšetdatoriem

Sekojot līdzi mūsdienu novitātēm un uzlabojot klientiem servisa pakalpojuma kvalitāti, BlaticTAXI ir uzsācis taksometru aprīkošanu ar planšetdatoriem.

Ieviešot planšetdatorus katrā taksometrā, to vadītāji varēs saņemt plašāku informāciju par klienta atrašanās vietu, kas nodrošinās vēl precīzāku piebraukšanu. Šoferiem ērtāku pārvietošanos pilsētā nodrošinās arī planšetdatoros pieejamais GPS, kas ļauj sekot līdzi maršrutam. Pateicoties planšetdatoru papildus iespējām, tiks uzlabota arī saikne starp dispečeriem un taksometru vadītājiem, kā arī radīsies tehniska iespēja sadalīt pasūtījumu gaidošo taksometru rindu sīkākos rajonos, kas, savukārt, nodrošinās ātrāku taksometra piebraukšanu.

BalticTAXI finanšu direktors Juris Erts atzīst, ka jauno planšetdatoru iegādē, nozīmīgs bija arī Tele2 tehniskais atbalsts, palīdzot izvēlēties piemērotāko planšetdatoru modeli, kas pilnībā atbilstu BalticTAXI vajadzībām. Jau iepriekš ziņots, ka visos BalticTAXI taksometros ir uzstādītas Wi-Fi ierīces, kuras nodrošina klientiem bezmaksas piekļuvi internetam caur Tele2 tīklu.

Lai arī šobrīd BalticTAXI spēj kvalitatīvi nodrošināt taksometru pakalpojumus neizmantojot tajos rācijas, kā tas ir vairumā taksometros, planšetdatoru ieviešana vēl vairāk apstiprina, ka BalticTAXI cenšas būt soli priekšā saviem konkurentiem gan jauno tehnoloģiju ieviešanā, gan arī apkārtējās vides aizsardzības jautājumos.

Šobrīd BalticTAXI taksometros planšetdatori iziet testa režīmu un pilnībā aprīkot visu autoparku plānots līdz oktobra beigām.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply