DBS Autoskola saņem ISO kvalitātes sertifikātu

DBS Autoskola, kas ir viens no jaunākajiem Drošas Braukšanas Skolas pakalpojumiem un kurā tiek sagatavoti jaunie autovadītāji, ir pirmā autoskola Latvijā, kas saņēmusi ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sertifikātu. Iegūtais kvalitātes sertifikāts apliecina rūpību un individuālo pieeju ar kādu tiek sagatavots katrs topošais un esošais autovadītājs.

“Latvijā ir pāris simti autoskolu, kuras sagatavo moto un autobraucējus. Taču bieži, cenšoties konkurēt ar cenu, cieš apmācības kvalitāte. Nereti no potenciālajiem audzēkņiem nākas dzirdēt šaubu pilnus jautājumus un stāstus par to, kā ir beigušies centieni iegūt autovadītāja apliecību vienā vai citā autoskolā. Ir grūti jau sliktu pieredzi guvušiem vai draugu iebiedētiem cilvēkiem tikai ar vārdiem apliecināt, ka Drošas Braukšanas Skola seko līdzi tam, lai katrs tās klients galu galā saņemtu to, ko ir vēlējies – vadītāja apliecību. Šis ISO kvalitātes sertifikāts ir apstiprinājums mūsu filozofijai un darbības stilam – mēs uzņemamies sagatavot vadītāju kvalifikācijas eksāmeniem un to bez liekas maldināšanas, laika un naudas tērēšanas arī izdarām, rūpējoties, lai katrs, kurš ir vēlējies un ir spējīgs saņemt vadītāja apliecību, to arī saņemtu,” savu gandarījumu par ISO sertifikāta saņemšanu neslēpj Drošas Braukšanas Skola apmācību direktors Artūrs Priednieks.

Latvijā ik gadu vadītāju apliecības iegūst vairāk nekā 20 tūkstoši jauno autovadītāju, taču autoskolas apmeklē daudz vairāk braukt gribētāju. Nekvalitatīva apmācība, grūtības kvalifikācijas pārbaudījumos un citi faktori, kā piemēram slēptās izmaksas, samērā bieži cilvēkiem liek atteikties vai uz laiku atlikt autovadītāja apliecības iegūšanu.

Drošas Braukšanas Skolai izsniegtais ISO 9001:2009 kvalitātes pārvaldības sertifikāts apliecina, ka uzņēmums pilnībā kontrolē apmācības procesu un atbild par tā kvalitāti no tā sākuma līdz beigām – līdz autovadītāja apliecības saņemšanai.

“Mums ir ļoti svarīgi jaunos autovadītājus sagatavot pēc iespējas labāk, jo tie ir topošie satiksmes dalībnieki, kuri, neesot kvalitatīvi sagatavoti ikdienas satiksmei, uz ceļiem var apdraudēt mūs pašus un mūsu līdzcilvēkus. Jau kopš DBS Autoskolas pirmās darba dienas mūsu pakalpojumu cenās ir iekļauts viss, kas nepieciešams – pat pildspalva un zīmulis, par mācību materiāliem nemaz nerunājot. Vienīgās izmaksu atšķirības var rasties no individuālajām praktiskās braukšanas apmācības stundām, taču līdz šim esam ievērojuši, ka mūsu instruktori lielu daļu studentu spēj eksāmeniem sagatavot pat Valsts noteikto minimālo braukšanas stundu laikā,” atzīst Artūrs Priednieks.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply