AB Holdinga uzņēmums SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” saņem Latvijas Ārstu biedrības balvu

2012.gada 7.septembrī notikušajā pārtikas pārstrādes nozares izstādē “Riga Food” SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” saņēma Latvijas Ārstu biedrības veicināšanas balvu par „Par ieguldījumu sabiedrības veselībā”. SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” ir pirmais uzņēmums Latvijā, kas, sadarbojoties ar Latvijas Ārstu biedrību, 2011. gada nogalē uzsāka sērijas bez E produkcijas ražošanu. Minētie produkti atbilst izstrādātajiem noteikumiem par pārtikas kvalitāti skolās, bērnudārzos un veselības aprūpes iestādēs. Sērijas bez E produkti satur 80% augstvērtīgas atdzesētas cūkgaļas, ir ar samazinātu sāls (1,25g uz 100g) un zemu tauku saturu , kā arī ir bez E vielām.

SIA „Rēzeknes gaļas kombināts” ir dibināts 2001. gadā un uz doto brīdi pēc gatavās produkcijas ražošanas apjomiem ieņem 2. vietu Latvijā. Uzņēmuma produkcijas klāsts spēs apmierināt jebkura gardēža vēlmes! Sortimentā ir atrodamas vairāk kā 300 pozīcijas! Patērētājiem tiek piedāvāts plašs klāsts vārītu desu, cīsiņu, sardeļu, pusžāvētu desu, žāvējumu, kulinārijas izstrādājumu, konservu, kā arī pusfabrikātu – šašliku, pelmeņu u.c.

Gan SIA „Rēzeknes gaļas kombināts”, gan arī AB holding sastāva ietilpstošais zivju pārstrādes nozares uzņēmums – AS”Ventspils Zivju konservu kombināts” gatavojas piedalīties arī 21.starptautiskajā pārtikas produktu izstādē Maskavā WORLD FOOD’2012.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply