Ar Latvijas uzņēmēju dalību izveidota pasaulē lielākā Drupal pakalpojumu kompānija

Līdz ar četru pieredzējušu Drupal izstrādātāju apvienošanos izveidota pasaulē lielākā Drupal kompānija – Wunderkraut. Apmēros tā pārspēj pat Drupal dibinātāja Dries Buytaert uzņēmumu Acquia.

Wunderkraut pārstāvniecības atrodas 9 valstīs, tostarp 2 biroji Latvijā, kopumā nodarbinot vairāk kā 140 pieredzējušus Drupal speciālistus.

Jaunizveidotajā uzņēmumu grupā Wunderkraut apvienojušies NodeOne (Zviedrija, Dānija, Norvēģija), Krimson (Beļģija, Nīderlande), Mearra (Latvija, Somija, Lielbritānija) un Wunderkraut (Vācija).

Ernests Gabrāns, Wunderkraut Latvia (iepriekš Mearra Latvia) vadītājs: “Esam pierādījuši sevi kā profesionālus, zinošus un konkurētspējīgus speciālistus Latvijā un ārpus tās, kas savukārt pavēra iespējas piedalīties tik stratēģiski svarīgā un globālā notikumā. Apvienošanās ir nozīmīgs notikums ne tikai mums kā uzņēmumam, bet arī visai Drupal nozarei kopumā. Mums tās ir jaunas iespējas, jauni tirgi un jaunu zināšanu apmaiņa, ko tālāk varēsim nodot klientiem. Esmu gandarīts par iespēju darīt darbu, kas patīk un sanāk un kas nes Latvijas vārdu pasaulē!”

Vesa Palmu, Wunderkraut izpilddirektors, uzņēmuma Mearra dibinātājs un Drupal Asociācijas valdes loceklis: “Līdz ar apvienošanos esam radījuši zinošu un kvalificētu speciālistu komandu ar ievērojami lielāku kapacitāti un pieredzi, kas turpmāk ļaus īstenot apjomīgus projektus efektīvāk un īsākā laikā nekā iepriekš. Drupal ir kļuvis par web projektu zelta standartu lielām organizācijām.”

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply