LMT aizsāk jaunu ēru telekomunikācijās un izaicina nozari

Latvijas Mobilais Telefons (LMT) rudeni sācis ar telekomunikāciju nozares izaicināšanu, ieviešot jaunu un universālu sarunu pieslēgumu Brīvība, kas klientiem nodrošina neierobežotas sarunas un īsziņu sūtīšanas iespējas uz jebkuru tīklu Latvijā. LMT aicinājumam pārtraukt bezjēdzīgo skaitīšanu un pievienoties sarunu pieslēgumam Brīvība jau pirmajā dienā atsaukušies 11 000 klientu, kas sastāda gandrīz 2% no pastāvīgo pieslēgumu abonentiem.

LMT prezidents Juris Binde: „Ar sarunu pieslēgumu Brīvība ir sākusies jauna ēra Latvijas telekomunikāciju nozarē. Šajā tehnoloģiju laikmetā pamatpakalpojumus klientam ir jāsaņem bez ierobežojumiem. Sarunas un SMS ir pašsaprotamas, tāpēc tās skaitīt ir bezjēdzīgi, mūsu prioritāte ir mobilā interneta attīstība. LMT mērķis – apliecināt savu līderību nākotnes tehnoloģijās, vienlaikus nodrošinot kvalitatīvākos visa veida sakara pakalpojumus jau šodien. Mobilais internets, 3G un 4G, viedtālruņi ir mūsu tagadnes investīciju mērķis – mēs domājam par nākotni, ļaujot saviem klientiem izbaudīt tagadni.”

Jau 25% no LMT klientiem savos mobilajos telefonos izmanto internetu, no tiem 85% aktīvi lieto viedtālruņus un to piedāvātās tehnoloģiskās iespējas. Viedtālrunis vairs nav tikai izklaides objekts, bet gan kļuvis par neaizstājamu rīku cilvēku darba un personīgajā ikdienā. 89% viedtālruņu īpašnieku izmanto internetu, 79% – navigāciju, un vairāk kā puse izmanto viedtālruņu aplikācijas savā profesionālajā darbībā.

LMT ir pirmais mobilo sakaru operators Latvijā, kas piedāvā bezlimita sarunu un SMS izmantošanas iespējas klientiem, kam mobilais telefons pamatā ir nepieciešams telefonsarunām un SMS saziņai. LMT sarunu pieslēgumā Brīvība ir iekļauts neierobežots skaits sarunu, īsziņu un MMS uz jebkuru tīklu Latvijā, 50 MB interneta un īpaši izdevīgs tarifs ārzemju zvaniem. Tādejādi LMT aizsāk jaunu ēru Latvijas telekomunikāciju tirgū, ieviešot tarifu, kas ļoti īsā laikā mainīs lietotāju paradumus. Klientiem vairs nav jāskaita minūtes un jārēķina katras sarunas izmaksas.

Šovasar LMT klienti jau tika iepazīstināti ar pieslēgumu Pirmais, kas piemērots mobilā satura lietotājiem, kuri vēlas iegādāties jaunu viedtālruni. Sarunu pieslēgums Brīvība netiek piesaistīts viedtālrunim, šis pieslēgums ir pieejams jebkura telefona īpašniekam. Savukārt pieslēguma Pirmais klientiem tiek atcelti visi limiti sarunām un sms, kā arī palielināts interneta izmantošanas apjoma limits.

Pēdējos 20 gados Latvijas mobilo komunikāciju tirgus ir attīstījies lieliem soļiem, no kuriem pirmais pavērsiens bija 1992.gadā, kad LMT saņēma NMT un GSM licenci un uzsāka mobilo sakaru pakalpojumu sniegšanu. 2000.gadā klientiem tika dota iespēja lietot internetu telefonā. 2011.gadā komerciālā režīmā LMT sāka piedāvāt 4G tīklu, dodot skaidru mājienu, ka ātrgaitas internetam nav obligāti vajadzīgs fiksētais pieslēgums mājās vai darbā.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply