„Hesburger” noslēdz sadarbības līgumu ar “Food Union” par piena iepirkumu Baltijā

Baltijā lielākā ēdienu restorānu ķēde “Hesburger” noslēgusi sadarbības līgumu ar AS „Rīgas piena kombināts” un AS “Valmieras piens” apvienoto uzņēmumu “Food Union” par piena iepirkumu visām Baltijas valstu tīkla filiālēm. “Food Union” ir Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums. Plānots, ka piena iepirkuma apjoms gada laikā būtu 100 000 litri. „Hesburger” produktus, kuru pagatavošanā izmantots Latvijā ražotais piens, visos tīkla restorānos Latvijā, Igaunijā un Lietuvā apmeklētājiem būs iespējams iegādāties jau sākot ar septembri.

Ieva Salmela, “Hesburger” attīstības direktore: „Piena iepirkuma līgums ar Latvijas uzņēmumu ir stratēģisks solis, realizējot „Hesburger” ilgtermiņa attīstības plānus Latvijā un pārējās Baltijas valstīs. „Hesburger”, kurš pirms 46 gadiem dibināts Somijā, gadu gaitā gan pašu mājās, gan Baltijā un citos reģionos kļuvis populārs ar savu individuālo pieeju vietējiem iedzīvotājiem. Tāpēc arī restorānu apmeklētājiem Baltijas valstīs vēlamies piedāvāt arvien jaunus pašmāju ražotāju produktus, kuri jau ir labi zināmi un ieguvuši iedzīvotāju uzticību.”

Noslēgtais līgums ar “Food Union” ir restorānu ķēdes „Hesburger” pirmā tik liela mēroga sadarbība ar kādu no Latvijas ražotājiem. Uzsākot šo sadarbību, uzņēmums vēlas paplašināt savu sortimentu, to īpaši pielāgojot tieši Baltijas iedzīvotāju prasībām. Šobrīd plānots, ka pienu varēs iegādāties visos 32 „Hesburger” tīkla restorānos Latvijā, 28 restorānos Igaunijā un 28 Lietuvā.

Sergejs Beshmeļņickis, “Food Union” ģenerāldirektors: “Sadarbības līgums ar Baltijā lielāko ēdienu restorānu ķēdi ir nozīmīgs solis HORECA virziena attīstībā ar mērķi piedāvāt svaigus un veselīgus piena produktus arvien plašākam patērētāju lokam. Mēs priecājamies, ka tagad ikviens Hesburger klients Baltijā varēs izvēlēties produktus, kuru pagatavošanā izmantots tieši Latvijā ražots piens.”

Speciāli bērniem būs pieejams piens „Lāsēns”
Uzsākot jauno mācību gadu un īpaši sveicot bērnus, „Hesburger” restorānos visās trīs Baltijas valstīs līdzās citiem dzērieniem būs pieejams arī “Food Union” ražotais piens „Lāsēns” ar zemeņu garšu. Piens „Lāsēns” jau ir iemantojis gados jaunu cilvēku simpātijas Latvijā, tāpēc „Hesburger” vēlas ar to iepazīstināt arī Igaunijas un Lietuvas bērnus. „Lāsēns” tiks piedāvāts bērnu komplekta sastāvā, gan atsevišķi kā dzēriens.

Paplašina zemo cenu sortimentu
Sekojot tirgus tendencēm, pircējiem piedāvājot arī ēdienu komplektus par zemāku cenu, ar septembri visos „Hesburger” ķēdes restorānos Latvijā būs pieejams mazais vistas burgers. Jaunā burgera sastāvā būs kraukšķīga vistas gaļas šķēle, svaigi salāti un garda majonēze. Jāatgādina, ka šobrīd “Hesburger” saviem pircējiem piedāvā desmit dažādus burgerus, astoņus īpašos izstrādājumus (tortiljas, wrap, vistas nugeti u.c.), kā arī plašu salātu un desertu klāstu.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply