Sporta cienītājus uz svētkiem aicina Eiropas līmeņa telpu futbola zvaigzne Arnaldo Pereira

Tā kā ar telpu futbolu jeb futzālu var nodarboties neatkarīgi no gadalaika, tas ir piemērots Baltijas klimata zonas laikapstākļiem. Sestdien, 15. septembrī, Rīgā notiks sportisks un izklaidējošs pasākums maziem un lieliem telpu futbola cienītājiem un aktīva dzīvesveida atbalstītājiem ARNALDO FRIENDS FUTSAL FEST. Tas veltīts telpu futbola sezonas atklāšanai. Uz pasākumu aicina Portugāles telpu futbola izlases kapteinis Arnaldo Pereira un kas šogad ir kļuvis par zīmola JOMA SPORT vēstnieku Baltijas valstīs un turpmāk čempionātus aizvadīs Latvijā.

„Mēs vēlamies, lai vasaras aktīvo noskaņojumu gan mazi, gan lieli saglabā arī rudenī, tāpēc rīkojam pasaulē labi zināmā telpu futbola zvaigznes Arnaldo Pereiras draugu festivālu ar sportiskām un izklaidējošām aktivitātēm. Tā mēs atbalstām sportistu jauno paaudzi. Ielūdzam visus, kam ir vēlme priecāties un būt kopā ar sporta cienītājiem, ņemot līdzi gan mazākos radiniekus, gan vecākus un vecvecākus,” skaidro telpu futbola atbalstītāja, pasākuma organizatore zīmola JOMA SPORT vadītāja Latvijā Anastasija Kučinska.

Pasākuma programmā būs gan izklaidējoši konkursi un stafetes, kurās var piedalīties ikviens neatkarīgi no sportiskās sagatavotības un vecuma, gan kopīga fotografēšanās ar Portugāles sportistu Arnaldo Pereiru, gan zvaigžņu spēles skatīšanās, gan arī iepazīšanās ar zīmola JOMA SPORT jaunumiem. Zvaigžņu spēlē viens pret viens tiksies jaunizveidota jauniešu komanda, kuras sastāvā būs spēlētāji no Latvijas telpu futbola komandām, un komanda ar Arnaldo Pereiru un viņa draugiem, Eiropas līmeņa telpu futbola leģionāriem. Uz pasākumu aicināti gan telpu futbola cienītāji, tai skaitā amatieri un profesionāļi, gan fani, gan ģimenes ar bērniem, kam tuvas sportiskas aktivitātes.

„Zīmola JOMA SPORT zinātniski pētnieciskais centrs izstrādā tādus sporta apavu veidus, lai ikviens jaunais futbolists var trenēties tādos pašos apavos, kādos pasaules līmeņa futbolisti gūst izšķirošos vārtus futbola sacensībās. Man ir tas gods pildīt šo iedvesmotāja misiju, ko arī centīšos darīt kopīgā pasākumā, tiekoties klātienē ar tiem, kas sports nav vienaldzīgs,” stāsta zīmola JOMA SPORT vēstnieks Baltijā Arnaldo Pereira, kas piedalīsies gan zvaigžņu spēlē, gan konkursos, bet pēc sporta aktivitātēm ikviens varēs uzdot jautājumus futbolistam preses konferencē.

Lai arī Latvijas tirgū zīmols JOMA SPORT ienācis pirms pāris gadiem, šobrīd jau divas no virslīgas komandām tērpjas šī zīmola produkcijā. Aktīvi tiek atbalstītas bērnu futbola komandas, īstenojot zīmola vērtības lokālā mērogā, sponsorējot sporta aktivitātes Latvijā.

Pasākums norisināsies Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā, Grostonas ielā 6B no plkst. 10.50 līdz plkst. 14.00, savukārt plkst. 14.15 turpat notiks preses konference ar Arnaldo Pereiras dalību. Ieeja un dalība aktivitātēs – bez maksas.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply