7 koku tērpi bērnu veselībai

Koku tērpu modes skate „Audz liels, stiprs un vesels!” Rīgā tika atklāta tieši pirms viena mēneša. Ja sākumā 7 koku tērpus varēja apskatīt Vērmanes dārzā, tad tagad jau vairāk nekā 2 nedēļas tie rotā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritoriju. Par sev tīkamāko koku tērpu mājas lapā www.esAugu.lv ikviens var nobalsot vēl 4. septembrī, lai jau piektdien, sakot paldies visiem 7 autoriem, kļūtu zināms, kurš atzīts par vislabāko.

EsAugu.lv koku tērpu modes skates rezultātā tapuši 7 burvīgi koku tērpi, lai atgādinātu, ka pieaugušo spēkos ir palīdzēt bērniem izaugt lieliem. Tas paveicams, rūpīgi sekojot līdzi bērna augšanas rādītājiem. Ja tiks konstatētas kādas bērna attīstības vai augšanas problēmas, tās būs iespējams mazināt vai pat novērst, laicīgi uzsākot nepieciešamo terapiju un kontrolējot, vai bērna uztura un miega režīms ir pareizs.

EsAugu.lv ir mājas lapa, kas tapa 2010. gada nogalē ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas atbalstu, lai runātu par bērnu augšanas un attīstības niansēm. Tāpēc tieši Bērnu slimnīcas Saulaino dienu bibliotēka izvēlēta kā vieta, kur 7. septembrī plkst. 13.30 koku tērpu autoriem teikt paldies par sirsnīgo attieksmi un atklāt, kurš šajā pirmajā koku tērpu modes skatē novērtēts kā vislabākais.

Galējais balsojuma rezultāts tiks atklāts 7. septembrī, un to veidos koku tērpu modes skates žūrijas un dalībnieku vērtējums, kā arī internetbalsojums, kurā atdot savu balsi par kādu no koku tērpiem var vēl 4. septembrī. Mājas lapā esAugu.lv nodots jau gandrīz 6000 balsu, internetbalsojuma līderos izvirzījušies 2 tērpi – „Jautrais spēkavīrs” (Agnese Meistare) un „Ligzdā” (Krinlie). Tomēr – koku tērpu modes skates laikā vislielāko punktu skaitu no žūrijas ieguva citi tērpi – „Ķiplociņš” (Deneze.lv) un „Ļausim bērniem uzziedēt!” (Petra.lv) –, kas nozīmē, ka galējais rezultāts var būt pat ļoti pārsteidzošs un negaidīts.

Paldies ikvienam, kas atbalstījis koku tērpu modes skati – gan ziedojot laiku tērpa izveidei, gan izsakot savas domas par to, kā autoriem izdevies paveikt kaut ko tik sarežģītu. Māksliniekiem tika dots grūts uzdevums – koki bija jāapģērbj tā, lai, tos ieraugot, taptu skaidrs, cik neizsakāmi burvīgi ir mazie līdzcilvēki, kuri izaugs veseli un laimīgi, ja blakus būs vērīgi pieaugušie, kas atbalstīs, uzmanīs, mīlēs un palīdzēs.

Kategorija: Veselība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply