Vichy aicina atbalstīt Valmieras jaunos sporta talantus

Lai atbalstītu jaunos sporta talantus, dzeramais ūdens Vichy no 3. līdz 16.septembrim Valmierā organizē labdarības akciju Sportists – sportistam!, kuras ietvaros ikvienam veselīga dzīves veida piekritējam ir iespēja palīdzēt Valmieras bērnu sporta skolas audzēkņiem.

Tuvojoties Skrien Latvija organizētajām Sportlat Valmieras pusmaratonam (16.septembris), Vichy aicina ikvienu iesaistīties un palīdzēt Valmieras bērnu sporta skolas audzēkņiem ziedot ūdeni, kas vitāli nepieciešams pilnvērtīgai organisma funkcionēšanai sporta nodarbību laikā. Jo lielāks būs sabiedrības atbalsts, jo vairāk dzeramā ūdens tiks ziedots Valmieras bērnu sporta skolas audzēkņiem.

„Ļoti gribētu, lai labdarības akcijā mums būtu pēc iespējas vairāk atbalstītāju, jo ūdens ir nepieciešams katrā treniņā, lai bērniem būtu labi rezultāti, viņi no tā gūtu prieku un uzlabotu savu veselību,” saka sporta skolas direktore Līga Dzene. „Sākoties jaunajam mācību gadam, gandrīz katru nedēļu jaunajiem sportistiem būs jāpiedalās dažādās sacensībās, tuvākās no kurām būs rudens kross, basketbola turnīrs un vieglatlētika. To sekmīgai norisei Vichy ūdens mums būs ļoti nepieciešams,” viņa piebilst.

„Labdarības akcija Sportists – Sportistam! veiksmīgi jau noritējusi Liepājā un Kuldīgā, kur sabiedrība ļoti aktīvi iesaistījās, lai jaunajiem sporta talantiem, kuri nākotnē var nest Latvijas vārdu pasaulē, netrūktu sporta nodarbībām tik vitāli nepieciešamais ūdens. Tagad šādu iespēju piedāvāsim Valmieras puses sporta talantu atbalstītājiem. Speciāli akcijas mehānismu esam veidojuši tā, lai ikvienam veselīga dzīvesveida piekritējam ar savu iesaistīšanos būtu iespējams palielināt jauniešiem paredzēto atbalsta apjomu,” stāsta AS Aldaris komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Lai kopīgi palīdzētu jaunajiem sportistiem no Valmieras bērnu sporta skolas, laika posmā no 3. līdz 16.septembrim jebkurš interesents ir aicināts savu atbalstu paust sociālā tīkla Facebook kontā VivaSport, sekojot VivaSport kontam un atzīmējot ar Like ierakstu par Valmieras labdarības akciju. Par katriem 100 Like pie ieraksta Facebook, kas veltīts Valmieras novada sporta skolai, Vichy sportistiem ziedos 1000 litru dzeramā ūdens nodarbībām, treniņiem un sacensībām. Savukārt par katru nākamo atbalstītāju, kas sekos VivaSport kontam un būs atzīmējis Like, ziedotā ūdens daudzums palielināsies par 1 litru.

Valmieras Bērnu sporta skola pagājušajā mācību gadā apmeklēja 950 bērnu, kuri piedalījās kādā no 12 profesionālās ievirzes un interešu izglītības sporta programmu nodarbībām. Sporta skola lepojas ar daudziem saviem audzēkņiem, tai skaitā arī ar Uvi Kalniņu, kurš šovasar kopā ar savu treneri Vladimiru Širjājevu piedalījās Londonas Olimpiskajās spēlēs.

Kopumā līdz šim akcijas Sportists – sportistam! ietvaros jaunie sporta talanti Liepājā un Kuldīgā jau saņēmuši vairāk nekā 2000 litru dzeramā ūdens Vichy. Noslēdzošais labdarības akcijas Sportists – sportistam! posms un pusmaratona sacensības, kas sekos aiz Valmieras, norisināsies Siguldā laikā no 1. līdz 14.oktobrim.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply