„Ģimenes aptiekas” turpmāk sauks „BENU aptieka”

Ieviešot vienotus standartus un veicinot konkurētspējas paaugstināšanos, turpmāk „Ģimenes aptiekas” Latvijā darbosies ar nosaukumu „BENU aptieka”. Šis ir pirmais aptieku tīkls Baltijā, kurā „Tamro Baltics” iepazīstina ar jauno BENU zīmolu, tādējādi sperot pozitīvu pārmaiņu soli savā attīstībā un saviem klientiem nodrošinot jaunas, būtiskas priekšrocības.

„Tamro Baltics” ir daļa no vadošā farmācijas produktu izplatītāja Eiropā „Phoenix Group”. „Phoenix Group” ir nolēmis ieviest jauno BENU zīmolu visās pārvaldītajās uzņēmuma aptiekās Eiropā, tostarp „Ģimenes aptiekās” Latvijā, kuras ir daļa no vairāk nekā 700 aptiekām, kas piedzīvos nosaukuma maiņu. Aptieku zīmola maiņa notiek dažādās valstīs kontinentālajā Eiropā – Nīderlandē, Čehijā, Ungārijā, Šveicē. Pirmās BENU aptiekas tika atvērtas Nīderlandē šī gada aprīlī, savukārt Latvija ir pirmā no Baltijas valstīm, kurā notiek aptieku nosaukuma un koncepta maiņa. Tuvākajā laikā tam sekos arī Lietuvas aptieku tīkls „Šeimos Vaistinė”, kam sekos Igaunijas aptieku tīkls „Apteek1”.

„Latvijas iedzīvotāji „Ģimenes aptieku” zīmolu ir novērtējuši ļoti pozitīvi, un mēs esam nolēmuši arī Latvijā ieviest BENU konceptu, lai attīstītu un pilnveidotu mūsu zīmolu arī turpmāk,” stāsta „Tamro Baltics” rīkotājdirektors Sakari Ahdekivi no Somijas. „Tam ir divi galvenie iemesli. Pirmkārt, jaunais BENU zīmols piedāvā Eiropas produktus, pirktspēju un aptieku koncepciju, no kuras iegūst arī patērētājs. Turklāt vēl svarīgāk, ka vienots starptautisks standarts ļaus mums uzlabot konkurētspēju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgos. Tā rezultātā jaunā BENU koncepcija ļaus mūsu klientiem izbaudīt priekšrocības, ko sniedz jauni produkti un zemākas cenas.”

Pirmā „BENU aptiekas” izkārtne Latvijā tika nomainīta 2.augustā Rīgā, savukārt no septembra sākuma jaunais zīmols tiek ieviests arī Latvijas reģionos – Liepājā, Jelgavā, Valmierā, Daugavpilī un citur. Nosaukuma maiņu piedzīvos visas 56 Latvijā esošās “Ģimenes aptiekas”, un plānots, ka līdz oktobra sākumam patīkamās pārmaiņas būs pabeigtas arī visās aptiekās ārpus Rīgas.

Līdz ar vizuālām pārmaiņām visās aptiekās tiks ieviestas arī vienotas vadlīnijas apkalpošanā un produktu sortimentā, kas turpmāk Latvijas iedzīvotājiem sniegs daudz plašākas iespējas. Lielā mērā tas būs iespējams, pateicoties BENU zīmola private label produktu ieviešanai – klientiem būs iespēja iegādāties dažāda veida BENU vitamīnus un citus produktus, kuri visi ir brīvi no ģenētiski modificētiem organismiem un tiek gatavoti pēc visaugstākās kvalitātes starptautiskajiem standartiem. Nākotnē BENU produktu klāsts tiks vēl paplašināts.

„Jaunā koncepta aptiekās pieejamie BENU produkti ir ražoti Lielbritānijā, kas ir augstas kvalitātes garants,” norāda „BENU aptieku” pārvaldītāja „Tamro Latvia” valdes locekle Dita Martinsone. „Tajā pašā laikā šie produkti „BENU aptiekās” būs pieejami par zemāku cenu nekā analogi citu zīmolu izstrādājumi.” Viņa arī atklāj, ka par godu jaunā zīmola darbības uzsākšanai visās aptiekās dažas dienas no 4.septembra ikviens klients, kurš iepirksies virs 5 latiem, dāvanā saņems nelielu, praktisku dāvanu.

Jāatzīmē, ka līdz ar aptieku nosaukuma maiņu līdzšinējā „Ģimenes aptiekas” klientu lojalitātes programma nemainās – „Ģimenes aptieku” klientu karšu īpašnieki varēs saņemt atlaides produktiem un izmantot speciālos piedāvājumus arī „BENU aptiekās”. Kad karšu derīguma termiņš beigsies, tās varēs nomainīt pret jauna dizaina BENU lojalitātes kartēm. Tajā paliks arī klienta līdz šim uzkrātā atlaižu procentu likme.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply