Šogad trīskāršojies pieprasījums pēc burtnīcu un grāmatu vāciņiem, kā arī kalkulatoriem

Līdz ar 1.septembra tuvošanos „Maxima” veikalos pieaudzis pieprasījums pēc dažādām skolas precēm. Vislielākais pārdošanas apjoma pieaugums ir burtnīcu un grāmatu vāciņiem – salīdzinot šī gada pirmās trīs augusta nedēļas ar šo pašu periodu pērn, pieprasījums pēc šīs preces pieaudzis par 360%. Savukārt kalkulatori šogad pārdoti par 300% vairāk nekā pirms gada. Kopumā pirktāko skolas preču saraksta augšgalā ir burtnīcas, zīmēšanas papīrs un penāļi.

Šī gada augusta pirmajās trīs nedēļās salīdzinājumā ar šo pašu periodu pirms gada par trešdaļu (33%) pieaudzis pārdošanas apjoms arī dažāda veida piezīmju grāmatiņām. Šķēres un papīra nazīši pirkti par 38% vairāk nekā pērn, bet piezīmju lapiņas un marķieri – attiecīgi par 24% un 20% vairāk nekā pirms gada. Mugursomas šogad „Maxima” veikalos iegādātas par 10%, bet penāļi – par 12% vairāk nekā pērnā gada augusta pirmajās trīs nedēļās.

„Mūsdienās vecākiem nebūt nav viegls uzdevums izvēlēties savām iespējām un bērna vēlmēm atbilstošas skolas preces, tādēļ šogad saviem pircējiem piedāvājam visdaudzveidīgāko skolas preču klāstu – gan sortimenta, gan cenu izvēles ziņā. Iepriecinoša ir šī gada augusta pārdošanas datu tendence atstarotājiem, kas ir augusi par 52%, salīdzinot ar iepriekšējā gada augustu. Šie dati liecina, ka vecāki rūpējas par savu bērnu drošību ārpus skolas sola”, saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš. Tāpat viņš norāda, ka visai liels pieprasījums šogad ir vērojams dažādām ekoloģiskām kancelejas precēm (pieaugums par 24%), kas, viņaprāt, liecina par jaunās paaudzes vai vecāku vēlmi rūpēties par apkārtējo vidi un saudzēt tādus dabas resursus kā koku.

Gatavojoties skolai, šī gada augusta pirmajās trīs nedēļās kopumā visvairāk „Maxima” veikalos ir pirktas burtnīcas, zīmēšanas un rasēšanas papīrs, penāļi, pildspalvas, krāsainie zīmuļi, rasēšanas piederumi, flomāsteri, plastilīns, aplikāciju papīrs un mapes dokumentu uzglabāšanai. Ievērojami vairāk nekā pērn, kā jau minēts, pirkti arī burtnīcu un grāmatu vāciņi, kā arī kalkulatori.

Līdzīga situācija ir arī interneta lielveikalā www.e-maxima.lv. Tajā vislielākais pieprasījums ir pēc burtnīcām, pildspalvām un zīmēšanas albumiem.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply