Notikusi pirmā Mercedes Trophy Latvijā

Svētdien Ozo Golf Club norisinājās Domenikss, Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvja, organizētais pirmais Latvijas Mercedes Trophy golfa turnīrs, kur Latvijas labākie amatieri sacentās par dalību 2013.gada Mercedes Trophy finālā. Turnīrs norisinājās trīs grupās un biļeti uz pasaules finālu ieguva katras grupas uzvarētājs.

„Mercedes-Benz atbalsta golfa turnīrus visā pasaulē, jo golfs, tāpat kā Mercedes-Benz, nozīmē augstus standartus, etiķeti un izcilību. Arī Latvijā Domenikss ir atbalstījis un arī tagad atbalsta golfa spēli, taču šī bija pirmā reize, kad Latvijā tika organizēts Mercedes Trophy turnīrs,” atzīst Viktors Troicins, Domenikss ģenerāldirektors. „Priecē, ka turnīra spēlētāji ne tikai cīnījās par balvu – tikšanu Mercedes Trophy pasaules finālā, bet arī guva baudījumu no paša spēles procesa.”

Pirmajā handikapu grupā laukumu ar 78 sitieniem izspēlēja Gatis Liniņš, kas viņam nodrošināja 40 stableford punktus un pirmo vietu grupā. Otrajā handikapu grupā ar 39 punktiem nepārspēts palika Andris Vilcmeiers. Savukārt trešajā handikapu grupā uzvarētāja laurus plūca Elvijs Vēbers. Visi minētie grupu uzvarētāji 2013.gadā pārstāvēs Latviju Mercedes Trophy pasaules finālsacensībās.

Par pasākuma intrigu izvērtēs 13.bedrītes izspēle – raidot bumbiņu bedrītē ar vienu sitienu jeb Hole in One, spēlētajam bija iespēja saņemt ekskluzīvo Mercedes-Benz CLS. Savas prasmes vislabāk apliecināja dāmu grupas turnīra dalībniece Ineta Krodere-Imša, kurai pietrūka pavisam nedaudz, lai ar pirmo sitienu trāpītu bumbu bedrītē.

Mercedes Trophy ir aizraujošākais amatieru golfa turnīrs pasaulē, kas nodrošina nebijušas emocijas turnīra dalībniekiem un skatītājiem. Mercedes Trophy pasaules finālā katram spēlētājam iespējams spēlēt tikai vienu reizi, taču dalība iespējama gandrīz katram golfa spēlētājam – amatierim. 2011.gadā kopā 600 kvalifikācijas turnīros un 37 nacionālā līmeņa finālturnīros piedalījās 60 tūkst. spēlētāju. Turnīra fināls ik gadu nodrošina unikālu iespēju pasaules labākajiem amatieriem piedalīties vienā no izcilākajiem sporta forumiem.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply