ELVI modernizējas un strādā pie elektronisko cenu zīmju ieviešanas

„ELVI veikalu tīkls turpina darbu pie inovatīvu risinājumu ieviešanas. Pirmais solis ceļā uz jaunu, modernu tirdzniecības rīku – elektroniskajām cenu zīmēm, ir sperts un tas atzīstams par veiksmīgu,” informē SIA „Pārtikas tirdzniecības apvienība” komercdirektore Laila Vārtukapteine, skaidrojot, ka elektroniskās cenu zīmes jau sekmīgi darbojas ELVI veikalā Siguldā, Vidus ielā 1 un tiek strādāts, lai tuvākajā nākotnē tādas būtu arī citos ELVI veikalos.

„Jau kopš pērnā gada elektroniskās cenu zīmes ir ieviestas vairākām preču grupām ELVI veikalā Siguldā,” informē L.Vārtukapteine. Viņa piebilst, ka šis pilotprojekts realizēts gandrīz gada garumā, lai saprastu, kā inovatīvais risinājums darbosies praksē, kādas būs ieviešanas izmaksas un iespējamie ieguvumi.

„Pie idejas ieviest elektroniskās cenu zīmes nonācām, analizējot iespējas efektīvāk strādāt, mazāk noslogot cilvēku resursus, samazināt izmaksas. Pētījām iespējas, kā koordinēt pircēju plūsmas, lai atslogotu darbinieku resursus tajās dienās, kad pircēju veikalos ir ļoti daudz,” stāsta L.Vārtukapteine, piebilstot, ka būtisks ieguvums ir arī tas, ka cenu zīmes nav jāmaina manuāli, bet tas notiek elektroniski.

L.Vārtukapteine uzskata, ka šāda inovācija ir ilgtermiņa investīcija uzņēmuma nākotnē. „Daudzviet Eiropā šādi risinājumi jau ir ikdiena un to ieviešana arī Latvijā ir tikai laika jautājums. Varam atzīt, ka elektronisko cenu zīmju ieviešana viennozīmīgi uzlabo darba efektivitāti un ļauj racionāli izmantot resursus,” atzīst L.Vartukapteine, papildinot, ka arī ELVI pircējiem ir daudz ērtāk un vieglāk saprast elektroniskās cenas.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply