Jānis Spoģis: PTAC lēmumi ir loterija

Tele2 jau vairākus gadus piedāvā lielisku iespēju – iegūt mobilo telefonu dāvanā bez jebkādām papildu tiešām vai netiešām telefona izmaksām tiem pirmklasnieku vecākiem, kuri ir izvēlējušies mūsu pakalpojumus. Šī brīža ekonomiskajā situācijā mūsu piedāvājums ir būtisks atbalsts tūkstošiem ģimeņu, kuru bērni uzsāk skolas gaitas. Tāpēc mēs aicinam PTAC kā patērētāju kopējo interešu aizstāvi pajautāt pirmklasnieku ģimenēm, kā tiek novērtēts bezmaksas telefonu piedāvājums.

Attiecībā uz PTAC aizrādījumu par Zelta Zivtiņas mājas lapas jaunumu ziņas virsrakstu “Pirmklasniek, nāc pēc sava bezmaksas telefona!”, varam paziņot, ka esam to ņēmuši vērā un jau novērsuši.

Runājot par kampaņu kopumā, šogad Zelta Zivtiņas pirmklasnieku telefonu kampaņas noteikumi ir identiski tādai pašai mūsu kampaņai pērn. Pagājušajā gadā no PTAC puses nesekoja nekādas pretenzijas, no kā var secināt, ka Zelta Zivtiņa ievēroja labu reklāmas praksi. Tāpēc tagad esam patiesi izbrīnīti par PTAC atšķirīgo attieksmi vienādos apstākļos – sajūta ir kā loterijā. Vēlamies saprast šīs PTAC publiskās kampaņas patiesos iemeslus – vai valsts administratīvais resurss netiek izmantots konkurences ietekmēšanai.

Kategorija: Viedokļi
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply