NISSI investē 1 miljonu ražošanas jaudu palielināšanā

Dārzeņu pārstrādes uzņēmums Nissi investējis aptuveni 1 miljonu eiro dārzeņu pārstrādes rūpnīcā, lai modernizētu iekārtas un palielinātu to ražošanas jaudas.

Dārzeņu pārstrādes uzņēmuma Nissi īpašniece Ilona Āboliņa stāsta, ka pateicoties jaunajām ražošanas iekārtām, uzņēmums ne tikai spēs palielināt dārzeņu pārstrādes jaudas, bet arī pirmo reizi Latvijā augstā kvalitātē tiks nodrošināta mizotu/grieztu dārzeņu pārstrāde, saglabājot dārzeņos esošos vitamīnus un kvalitāti, gan arī palielinot to glabāšanas termiņu, kas šobrīd sasniegs pusgadu.

I. Āboliņa: “Termiskās apstrādes procesā dārzeņi ir pakļauti organoleptiskām un uzturvērtību izmaiņām, bet izmantojot uzņēmumā realizēto tehnoloģisko procesu, dārzeņos tiek saglabāti aptuveni 60 – 75 % vitamīnu un minerālvielu. Izmantotais apstrādes režīms, dod iespēju būtiski palielināt realizācijas termiņus termiski apstrādātiem dārzeņiem, kas šobrīd, pēc veiktajiem pētījumiem, sasniedz 180 dienas. Vēlos uzsvērt, – stereotips, ka veikalu plauktos esošie vakuumā fasētie dārzeņi zaudējuši savas dabas dotās vērtības, absolūti neatbilst patiesībai. Jāņem gan vērā, ka produkts ir jāizmanto pāris dienu laikā kopš iepakojuma atvēršanas.”

Šobrīd Nissi ieņēmis stabilu tirgus nišu garšaugu tirgū, piedāvājot saviem pircējiem fasētus lociņus; pētersīļus, garšvielas, utt.

Nepilna gada laikā uzņēmums ir pilnveidojis savu zīmolu un jau tuvāko mēnešu laikā uzsāks virkni jaunu produktu ražošanu. Jauno produktu mērķa auditorija būs darbā aizņemti cilvēki, kuri pēc garās darba dienas vēlas maltīti pagatavot mājās neizmantojot saldētus dārzeņus.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply