Restorānu tīkls Harry Morgan atzīmē otro gadskārtu ar paplašināšanos

Kopš 2010.gadā Latvijā tika atvērta pasaulē pirmā Harry Morgan zīmola franšīzes ēstuve ārpus Lielbritānijas, Harry Morgan divu gadu jubileju atzīmē ar piektā restorāna atvēršanu Rīgā.

„Mūsu galvenais princips – klientiem no mūsu restorāniem vienmēr jāiziet apmierinātiem. Tas ir viesmīļu, pavāru un arī pārējo darbinieku uzdevums. Būtisks elastīgums un individuāla pieeja, ko apliecina Deli princips par iespēju pašiem komplektēt sastāvdaļas – mēs pielāgojamies klientam nevis otrādāk. Iepriekšminētie faktori apvienojumā ar aizrautību, godīgumu un drosmi, ļauj īstenot veiksmīgu uzņēmējdarbību,” uzsver Rihards Eniks, SIA Harry Morgan Latvia direktors.

Harry Morgan koncepts ir integrēts atbilstoši videi. Pirmo četru restorānu arhitekta Anda Sīļa radītajā atmosfērā, apmeklētāji šķietami vienkāršā interjerā var baudīt mierīgas maltītes. Savukārt ņemot vērā piektā restorāna atrašanos kinoteātrī, gan interjerā, gan ēdienkartē jūtamas tematiski ekspresīvākas notis. Papildus ierastajai ēdienkartei, kas piedāvā svaigi gatavotus senvičus, salātus, wrapus, burgerus, zupas, siltos ēdienus, un ievērotajam Deli principam – iespējai pašiem komplektēt ēdiena sastāvdaļas, jaunums ir plašs svaigi spiesto sulu klāsts un kino kokteiļi, kas mainīsies atbilstoši slavenākajām filmām kinoteātra repertuārā, kā arī bērnu stūrītis, speciālā Mazā Harija ēdienkarte un sestdienu izklaides ar pasaku tēliem. 22. augustā plkst.18:00 ar cienastu un Triānas parka dzīvās mūzikas pavadījumu notiks piektā restorāna oficiālā atklāšana, turklāt no 22. līdz 28.augustam svētku piedāvājums – visiem ēdieniem -50% atlaide.

Harry Morgan pirmsākumi meklējami 1948.gadā Londonā, kad miesnieks Harijs Morgans atvēra nelielu Deli (no vārda delicatessen) veikalu, kas mūsdienās ir izveidojies par vienu no populārākajiem Ņujorkas Deli tipa restorāniem Londonā, ko iecienījušas arī pasaules mēroga slavenības. Harry Morgan vistas zupa ir ieguvusi Sunday Times lasītāju balvu kā labākā vistas zupa Londonā. Latvijā Harry Morgan atrodas Dzirnavu ielā 31, t/c Galleria Riga Dzirnavu ielā 67, Smilšu ielā 3, t/c Spice un t/p Alfa kinoteātrī Cinamon.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply