Nordea ir drošākā banka Ziemeļvalstīs

Jau vairākus gadus pēc kārtas Nordea ir atzīta par drošāko banku Ziemeļvalstīs.

Katru gadu respektablais finanšu žurnāls „Global Finance” paziņo pasaules 50 drošāko banku topu. Lielākā Ziemeļvalstu banka Nordea atzīta par pasaulē 24.drošāko banku, kas ir augstākais rādītājs starp šajā reģionā pārstāvētajām bankām.

Drošāko banku tops tiek veidots, balstoties uz 500 pasaules lielāko banku ilgtermiņa kredītreitinga rādītājiem – Moody’s, Standard & Poor’s un Fitch – un banku kopējiem aktīviem. Global Finance gadskārtējais 50 pasaules drošāko banku tops tiek atzīts un uzskatīts par uzticamu kredītspējas rādītāju visā finanšu pasaulē vairāk kā divdesmit gadus.

Nordea ir lielākā finanšu grupa Ziemeļvalstīs, kas apkalpo vairāk kā 11 miljonu klientu Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Dānijā, Polijā un Baltijas valstīs. Pēc tirgus kapitalizācijas rādītājiem Nordea ir viena no trim vērtīgākajām Eiropas bankām. Savukārt, starptautisko reitingu aģentūras novērtējušas Nordea ar augstajiem kredītreitingiem, kuru nākotnes attīstības prognozes ir stabilas. Pilns saraksts: http://www.nordea.com/Investor+Relations/Debt+rating/Rating/50972.html

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply