LMT akcijā pasniegti vairāk nekā 340 tūkstoši zelta medaļu

Latvijas Mobilā Telefona (LMT) aicinājums pateikties un novērtēt cilvēkus, kuri virzījuši uz panākumiem un atbalstījuši īstajā brīdī, Londonas Olimpisko spēļu laikā aizrāvis sociālā tīkla Draugiem.lv lietotājus. Akcijā «Katrs ir zelta medaļas vērts» pavisam nosūtītas vairāk nekā 340 000 virtuālās zelta medaļas un tās pavisam saņēmuši 156 tūkstoši cilvēku. Īpašas godalgas tika pasniegtas arī katra Latvijas olimpieša izvēlētam iedvesmotājam – trenerim vai kādam no vecākiem. Savukārt, atgriežoties no Londonas, zelta medaļas saņēma arī paši Latvijas olimpieši.

LMT prezidents Juris Binde: «Ikviena cilvēka dzīvē ir cilvēki, kuri dažādās dzīves situācijās mums ir palīdzējuši un atbalstījuši. Viņu rīcību domās esam novērtējuši ar augstāko apbalvojumu. Par to pārliecinājāmies arī akcijas laikā, kad desmitiem tūkstošu cilvēku izmantoja iespēju nosūtīt virtuālo pateicību – zelta medaļu. Zelta medaļas vērts ir arī katrs mūsu olimpietis, kurš pārstāvēja Latviju Olimpiskajās spēlēs. Izmantojot iespēju, vēlos pateikties visiem mūsu sportistiem, viņu treneriem, ģimenes locekļiem un Latvijas Olimpiskajai komitejai par ieguldīto darbu, nesot Latvijas vārdu pasaulē.»

Akcijas laikā LMT apzināja katra Latvijas olimpieša iedvesmotāju un nogādāja viņam sportista pateicību zelta medaļas formā. Kopā tika nogādātas 80 zelta medaļas – iedvesmotājiem un pašiem sportistiem. Pie medaļām tika divkārtējais Olimpiskais čempions Māris Štrombergs un viņa treneris Ivo Lakučs, Olimpiskās bronzas medaļas ieguvēji pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, viņu treneri Aigars Birzulis un Andris Šmēdiņš, šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, šķēpmetēju trenere Valentīna Eiduka, savainojuma dēļ Londonā nestartējušais sprinteris Ronalds Arājs juniors un viņa tēvs Ronalds Arājs seniors, šķēpmetēja Madara Palameika un viņas treneris Gints Palameiks, daudzcīņniece Laura Ikauniece ar treneri Andris Austrupu, kā arī pārējie Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieki un viņu iedvesmotāji.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply