EUROSKOR: Šogad apavus pērk vairāk nekā pērn

Vadošā apavu mazumtirgotāja Latvijā EUROSKOR LATVIJĀ tirdzniecības dati rāda, ka 2012. gada pirmajā pusgadā apavu tirdzniecība pieaugusi par 16 %, sasniedzot 2,86 miljonus latu apgrozījumu. Neskatoties uz to, ka vērojams salīdzinoši straujš tirdzniecības pieaugums, galvenais iemesls tam ir nevis iedzīvotāju pirktspējas palielināšanās, bet gan dažādu mārketinga kampaņu realizēšana un darbs ar klientiem.

Aldis Lūsis, SIA EUROSKOR LATVIJĀ valdes loceklis: „Lai arī pēdējā laikā tiek uzskatīts, ka ir pieaugusi iedzīvotāju pirktspēja, šajā gadījumā mēs neuzskatām, ka tas ir galvenais iemesls tirdzniecības pieaugumam. Cilvēki joprojām turpina rūpīgi izvērtēt katru pirkumu, tāpēc, mūsuprāt, galvenā panākumu atslēga ir mārketinga pasākumi un klienta piesaistes aktivitātes. Šodien, kad apavu tirgū ir ļoti liela konkurence, ir īpaši jādomā, kā piesaistīt jaunus pircējus un jāmeklē visdažādākie kanāli un veidi, kā uzrunāt potenciālos klientus. Esam novērojuši, ka straujāk apgrozījums pieaug tieši akciju un kampaņu laikā, turklāt tad visvairāk tiek pirkti dārgāki apavi, kuriem tiek piemērotas atlaides. Protams, tajā pašā laikā var piekrist, ka mazliet ir uzlabojusies arī iedzīvotāju pirktspēja, taču tie labākajā gadījumā ir tikai pāris procenti no kopējā pieaugumu – kopumā vēl ir jāpaiet zināmam laikam, lai par to varētu runāt kā stabilu tendenci.”

Kopumā pēdējie divi gadi EUROSKOR LATVIJĀ ir uzrādījuši pozitīvu izaugsmi un uzņēmums tos ir noslēdzis ar mērenu apgrozījuma kāpumu. 2010. gadā bija vērojams 5 % liels apgrozījuma kāpums, bet 2011. gadā – 2 %. Šogad uzņēmums, investējot gandrīz 300 tūkstošus eiro, ir atvēris jaunu Clarks veikalu un veicis rekonstrukciju diviem EUROSKOR un vienam ECCO veikalam, kā arī uzsācis paplašināt savu darbību bērnu apavu segmentā, attīstot jaunu veikala konceptu – EUROSKOR Mini.

Arī turpmāk uzņēmums plāno atvērt jaunus veikalus un jau šī gada oktobrī t/c Galerija Rīga tiks vērts vaļā jauns ECCO apavu veikals, savukārt nākamajā gadā t/c Galerija Centrs tiks atklāts jauns Lloyd veikals. Tuvākajā mēnesī EUROSKOR LATVIJĀ uzsāks apavu tirdzniecību internetā.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply