Būvkompāniju „Latvijas Energoceltnieks” vadīs Ivars Gaters

SIA „Latvijas Energoceltnieks” (Būvkompānija LEC) valdes priekšsēdētāja amatā no 17. augusta iecelts Ivars Gaters, līdzšinējais LEC valdes loceklis.

LEC īpašnieki ir pieņēmuši lēmumu uzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā iecelt Ivaru Gateru un jaunā vadītāja pārziņā nodot operatīvo vadību, lai paši varētu koncentrēties darbam uzņēmuma attīstībai Latvijas un starptautiskajā tirgū.

Ivars Gaters, LEC valdes priekšsēdētājs: „Esmu pagodināts par man uzticēto uzdevumu – kļūt par šī kuģa kapteini un vadīt uzņēmumu, saglabājot uzņemto kursu izaugsmes un attīstības virzienā. Šobrīd jau labi pārzinu situāciju uzņēmumā un redzu lielu attīstības potenciālu.”

Īpašnieki nolēmuši „Latvijas Energoceltnieks” vadību uzticēt Ivaram Gateram – augsta līmeņa profesionālim ar pieredzi būvniecības nozarē un valsts pārvaldē. Uzņēmuma mērķis ir attīstība, saglabājot būvniecības kvalitātes un servisa standartus. Tas būs galvenais jaunā vadītāja uzdevums, informēja LEC pārstāve Iveta Antonišķe.

Līdz šim LEC valdes priekšsēdētāja pienākumus pildīja Aļģirds Pipars, kurš turpinās darbu uzņēmuma valdē kopā ar valdes locekli Sanitu Vību.

Kategorija: Būvniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply