Ar grandiozu parādi 11. Novembra krastmalā un Baltic Taxi komandas uzvaru noslēdzies Baltcom CarToon rallijs 2012

Svētdien, 19. augustā pie Kongresu nama norisinājās atraktīvais kājminamo braucamrīku festivāls Baltcom CarToon rallijs 2012. Krāšņie dalībnieku spēkrati priecēja arī visus Rīgas svētku apmeklētājus.

Pirmajā vietā šogad ierindojās zaļā Baltic Taxi komanda, kura ieguva pasākuma lieldrauga Baltcom balvu un nu varēs saliedēt visu komandu Rāmkalnos.

Otro vietu izcīnīja komanda, kura pārstāvēja restorānu Sapņi un kokteiļi. Viņi ieguva balvu no Tallink un varēs doties jūras ceļojumā uz Stokholmu. Trešo vietu un Visit Latvia balvas ieguva Venden komanda Nepaliec sausā.

Lai kļūtu par Baltcom CarToon rallija čempionu, nepietika tikai uzrādīt lielu ātrumu vai būt atraktīvam uz skatuves. Galvenā balva tika piešķirta komandai, kura ir spēcīga visos šajos vērtēšanas kritērijos.

Pasākumā piedalījās desmit atraktīvas komandas, kuras tika vērtētas gan pēc vizuālā noformējuma, gan pēc ātruma trasē un sagatavotā priekšnesuma jeb vizītkartes. Žūrijai bija grūts darbs noteikt labākos dažādās nominācijas. Šoreiz komandas vērtēja Latvijas Bobsleja federācijas viceprezidents Zintis Ekmanis, kamaniņu braucēja Maija Tīruma, basketboliste Gunta Baško-Melnbārde un 2012. gada Latvijas spēkavīru vicečempions Didzis Zariņš.

Veicināšanas balvu no Multikino saņēma komanda Akmens, šķēres, papīrīts. Melnā kafija savu balvu pasniedza AlBaMaNi komandai, kura pārstāvēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Office Day Latvia simpātiju balvu ieguva Līvu akvaparka komanda Bonifācijs. Par vislabāko uzņēmuma vizītkarti atzina Baltic Taxi. Modīgākā ekipāža ieguva balvu no modes un izklaides centra Rīga Plaza. Tā šoreiz aizceļoja pie Valtek Racing komandas.

Trasē ātrākos laikus uzrādīja Siltums Jums komanda Vienmēr silti. Viņi pierādīja, ka ir paši ātrākie pasākuma dalībnieki un šis sasniegums noteikti ir augstu vērtējams.

Arī skatītājiem tika piedāvāts iesaistīties vēl nebijušā konkursā. Ikviens varēja izmēģināt savus spēkus, velkot MiniOne automašīnu, kurā iekšā sēdēja Spēkavīrs Didzis Zariņš. Tika noteikti trīs spēcīgākie vilcēji, kuri savā rīcībā ieguva modes un izklaides centra Rīga Plaza dāvanu kartes.

Baltcom Cartoon rallijs 2012 noslēdzās ar krāšņu braucienu pa Vecrīgas mazajām ieliņām no Kongresu nama līdz 11. Novembra krastmalai. Tur visi rallija dalībnieki kāpa uz centrālās Rīgas svētku skatuves, lai uz īpaši izveidotās mēles nodemonstrētu sevi un savus spēkratus.

Organizatori izsaka pateicību visiem dalībniekiem par izdomu, atraktivitāti, uzdrīkstēšanos un pozitīvajām emocijām, kuras tika dāvātas sev un Rīgas svētku viesiem.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply