Samsung saņem četras prestižās EISA godalgas

Samsung Electronics saņēmis četras 2012. – 2013. gada Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācijas (EISA) prestižās godalgas – Eiropas nākotnes TV, Eiropas mājas izklaides sistēma, Eiropas mobilais tālrunis un Eiropas modernākā kompaktkamera. Nozīmīgās EISA godalgas piešķir žūrija – Eiropas populārāko tehnoloģiju žurnālu redaktori, ik gadu izvērtējot ražotājus, kuri piedāvā inovatīvas tehnoloģijas, kas apvieno funkcionalitāti, dizainu un produktam atbilstošu cenu. Līdz ar apbalvojumu saņemšanu Samsung ir nostiprinājis savas līderpozīcijas pasaulē kā inovators dažādu tehnoloģisko platformu ieviešanā.

Šogad godalgoto produktu vidū ir Samsung UE46ES8000 sērijas televizori, Samsung HT-E6750W mājas izklaides sistēma, Samsung Galaxy S III viedtālrunis un Samsung NX20 kompaktkamera.

2012. – 2013. gada Eiropas nākotnes TV (European Future Proof TV 2012-2013): Samsung UE46ES8000 sērijas televizori

Šie televizori izpelnījušies žūrijas atzinību, jo to funkcionalitāte nodrošina vienmēr jaunāko programmatūras versiju. Smart Interaction tehnoloģija ļauj vadīt Samsung UE46ES8000 sērijas televizorus ar vienkāršām balss komandām un žestiem. Šī funkcija nodrošina arī ērtu televizora ieslēgšanu vai izslēgšanu, kanālu pārslēgšanu, piekļuvi lietotnēm un internetam. Iebūvētā kamera ar sejas atpazīšanas tehnoloģiju nodrošina lietotājam ērtu piekļuvi saviem sociālo tīklu kontiem bez nepieciešamības ievadīt ID un paroli. Savukārt Smart Content funkcija nodrošina bagātīgu saturu un plašas savienojamības iespējas ar citām ierīcēm.

2012. – 2013. gada Eiropas mājas izklaides sistēma (European HT System 2012-2013): Samsung HT-E6750W

Jaudīgo 7.1 Blu-ray 3D un DVD mājas izklaides sistēmu ar telpiskās skaņas tehnoloģiju Samsung HT-E6750W žūrija ir atzinusi par labāko savā klasē. Šo panākumu nodrošināja ne tikai D klases digitālā pastiprinātāja kombinācija ar klasisko elektronlampu pastiprinātāju, bet arī plašais funkciju un papildiespēju klāsts, kas sniedz aizraujošas izklaides iespējas. Samsung mājas izklaides sistēmai ir Hi-Fi kvalitātes skanējums. Iebūvētā radiolampu tehnoloģija bagātina skaņu un ļauj pilnībā izbaudīt tās nianses. Savukārt iebūvētā Smart Hub funkcija sniedz iespēju noskatīties dažādas filmas, TV šovus vai citus video, ko piedāvā tiešsaistes pakalpojumu sniedzēji. Uzlabotās savietojamības iespējas ļauj sistēmai ērti pieslēgt arī citas ierīces.

2012. – 2013. gada Eiropas mobilais telefons (European Mobile Phone 2012-2013): Samsung GALAXY S III

Pateicoties programmatūras funkciju apvienojumam ar savā klasē labākajiem tehniskajiem parametriem, EISA žūrija pasludinājusi Samsung GALAXY SIII viedtālruni par neapšaubāmu šīs godalgas ieguvēju. Samsung GALAXY S III modelim ir S Voice funkcija, kas nodrošina viedtālruņa vadību ar balss komandām. S Voice funkciju var arī lietot, lai atskaņotu mūziku, mainītu skaļuma līmeni, nosūtītu ziņas un dotu komandu viedtālrunī iebūvētajai kamerai uzņemt fotogrāfiju. Savukārt Smart stay funkcija ļauj viedtālrunī iebūvētajai kamerai atpazīt lietotāja seju un acis, piemēram, kad tālruņa īpašnieks lasa e-grāmatu vai izmanto internetu, šī funkcija uztur ekrāna spilgtumu acīm tīkamā līmenī.

GALAXY S III viedtālrunis ir aprīkots ar 1,4 GHz četrkodolu procesoru un 4,8 collu HD Super AMOLED ekrānu, kurš nodrošina augstākās kvalitātes attēlu, savukārt 8MP galvenā kamera un 1,9 MP priekšējā kamera ļauj lietotājam uzņemt izcilas kvalitātes fotogrāfijas.

2012. – 2013. gada Eiropas modernā kompaktkamera (European Advanced Compact System Camera 2012-2013): Samsung NX20

Atzīstot Samsung NX20 par modernāko kompaktkameru, EISA žūrija īpaši uzteikusi tās vieglo svaru un uzņemto fotogrāfiju augsto kvalitāti. Tāpat tā ir norādījusi, ka NX20 ir viena no pirmajām kamerām, kurā ir iebūvēts WiFi – tas ļauj ērti dalīties ar attēliem, piemēram, sociālo tīklu vidē, kā arī, ja ir nepieciešams, tad attēlus var saglabāt Raw formātā.

Vieglā un ērti lietojamā NX20 kamera ir savietojama ar NX sērijas i-Function sistēmas objektīviem un ir aprīkota ar profesionālu 20,3 megapikseļu APS-C CMOS attēlveidošanas sensoru, kas nodrošina iespēju uzņemt augstas kvalitātes attēlus. Šis sensors nodrošina arī Full HD kvalitātes video ierakstīšanu. Kompaktkamera ir aprīkota ar grozāmu 3 collu AMOLED ekrānu, savukārt tās SMART funkcijas ļauj kontrolēt kameru attālināti, izmantojot citas tehnoloģijas, piemēram, Samsung viedtālruni.

Kopumā Samsung kopš 2009. gada ir saņēmis piecus EISA apbalvojumus. 2009. un 2010. gadā par Eiropā modernākajām kompaktkamerām atzītas Samsung WB1000 un EX1 kameras. Vēl 2010. gadā par labāko sociālo mediju kameru (Social Media Camera) tika atzīts SH100 modelis, savukārt 2011. gadā labākā kompaktsistēmas objektīva (Compact System Lens) apbalvojumu saņēma Samsung 20-50 mm objektīvs.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply