Red Bull Kart Fight Latvijas fināls 18. augustā

Šo sestdien, 18. augustā, Swedbank centrālās ēkas autostāvvietā noskaidrosim, kurš kartinga amatieris pārstāvēs Latviju, dodoties uz Red Bull Kart Fight pasaules finālu!

Red Bull Kart Fight ir starptautisks kartinga amatieru čempionāts, kas notiek vairāk kā 20 valstīs un šogad atlases posmi – arī Latvijā!

Laikā no 14. jūlija līdz 11.augustam piecās Latvijas pilsētās: Kandavā, Jelgavā, Rēzeknē, Smiltenē un Rīgā notika kartinga sacensību atlases posmi un 12 labākie no katra piedalīsies finālā, kas 18. augustā notiks Rīgā, Swedbank stāvlaukumā. Finālā redzēsim tos 60 kartinga entuziastus, kuri 1030 cilvēku konkurencē izrādījās ātrākie!

Cīņa būs spraiga, jo finālā tiksies labākie no labākajiem un tikai viens vienīgs uzvarētājs dosies uz Red Bull Kart Fight pasaules čempionātu! Par gandarījumu vicečempionam ir parūpējies MINI – sudraba medaļas ieguvējs varēs stūrēt jauno MINI mašīnu nedēļas nogalē, savukārt Ātruma Cilts pasniegs simpātiju balvu.

„Šis, manuprāt, ir absolūti unikāls projekts, kuram līdzīgs Baltijā vēl nekad nav bijis,” stāsta pazīstamais autosportists Haralds Šlēgelmilhs, kurš ieņems arī sacensību galvenā tiesneša krēslu. „Pirmo reizi autosports būs tik pieejams jebkuram. Kartings viennozīmīgi ir autosporta tīrākā forma, tāpēc domāju, ka redzēsim ļoti spraigas cīņas, azartu un īstu sacensības garu!”

Tiekamies sestdien, 18. augustā pie Swedbank Saules Akmens, lai noskatītos cīņu – kurš pārstāvēs Latvijas vārdu Red Bull Kart Fight pasaules čempionātā šī gada decembrī!

Sacensības sāksies 12:00 un starp braucieniem būs arī pārsteigumu – trasē sacentīsies Latvijā pazīstamas personības, mediju pārstāvji un profesionāli autobraucēji, savukārt par pasākuma vadīšanu rūpēsies pieredzējušie autosporta komentētāji Ģirts Timrots un Jānis Janševics.

Kategorija: Sports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply