Iedzīvotāji atzīst – „Vidzemes maiznīcas” produkti ir viens no Latvijas simboliem

Kā liecina „Vidzemes maiznīcas” klientu aptauja, vairāki produkcijas cienītāji atzīst, ka šis uzņēmums un viņu ražotie produkti visvairāk asociējas tieši ar Latviju, tāpat tika minētas arī asociācijas ar bērnību un rudens vakariem.

„Vidzemes maiznīca” man asociējas ar tradīcijām, bērnību – tikko ceptas maizes smaržu, ar Latvijas garšu,” atzīst Linna Behmane. Kā stāsta kāda cita produktu cienītāja: „Man „Vidzemes maiznīcas” produkti asociējas ar smaržu kā bērnības cukurmaizītēm, ar garšu kā bērnības kanēļmaizītēm un baudu kā bērnības lielākajam našķim.”

Visiecienītākie „Vidzemes maiznīca” produkti ir veselīgie kliju cepumi, barankas ar sīpolu garšu, „Laiviņas” un veselības cepumi, kuru pirkšanas tendence nemainās līdz ar gadalaikiem.

„Visbiežāk esam dzirdējuši, ka tieši mūsu produkcija asociējas ar bērnību, jo ar gadiem mēs tikai esam uzlabojuši esošo un papildinājuši klāstu ar jauniem produktiem. Mēs novērtējam katra pircēja viedokli un cenšamies palikt pie nemainīgām vērtībām, tādējādi esot kopā gan ar jauniem, gan gados veciem cilvēkiem,” atzīst “Vidzemes maiznīcas” valdes priekšsēdētāja Ligita Liepiņa – Eglīte.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

One Response to “Iedzīvotāji atzīst – „Vidzemes maiznīcas” produkti ir viens no Latvijas simboliem”

  1. jūlijs 23, 2016 at 3:08 pm #

    LOL, i play on hard, have farmed in 56 hours and are still working with the old lizard cobi8ne&#m230; maybe it was a bad idea to play on hard… but at least i got a deutz fahr 20 gameing hours ago 

Leave a Reply