Dārzkopības jaunatklāšanai Fiskars prezentēs dārza rīku dizainu un inovācijas izstādē Gafa 2012

Dārzkopība ir vēsturiska un tradīcijām bagāta nodarbošanās, bet šobrīd tā kļūst par nozīmīgu vaļasprieku un veidu, kā ikviens var pavadīt laiku tuvāk dabai. Audzējot savus produktus vai veidojot nevainojamu dekoratīvo dārzu, pareizie darba rīki ir pamata nepieciešamība, lai dārza darbos pavadītais laiks kļūtu par patīkamu un sirdij tuvu nodarbi.

No š.g. 2. līdz 4. septembrim Vācijas pilsētā Ķelnē norisināsies izstāde Gafa 2012, kas iepazīstinās ar jaunākajām dārza darba rīku tendencēm. Izstādē piedalīsies arī Fiskars, demonstrējot inovācijas un avangarda dizainu, kas raksturo Fiskars dārza rīkus. Šogad Fiskars prezentējis virkni jaunu dārza rīku, kuri ir nozīmīgs jaunums dārzkopjiem gan dizaina, gan pielietojuma ziņā. Fiskars unikālie dārza rīki jau guvuši visaugstāko novērtējumu, saņemot Red Dot dizaina balvu. Izstādes Gafa 2012 laikā Fiskars prezentēs arī jauna izskata dārza un spēļu rīkus bērniem, kā arī vairākus papildinājumus jau esošajiem produktiem.

Fiskars stends Gafa 2012 laikā
Fiskars stendā, kas atradīsies 6.1 hallē ar numuru D-10/E-11, Gafa 2012 apmeklētājiem būs iespēja pirmajiem izmēģināt dažādus dārza rīkus vēl pirms to prezentēšanas tirgū. Fiskars komanda sniegs ieskatu un informāciju par dārza rīkiem, kā arī piedāvās dažādus padomus un trikus, kā padarīt dārzkopību vēl saistošāku.

Dārzkopības jaunatklāšana
Fiskars tiecas jaunatklāt dārzkopības pieredzi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un materiālus. Mēs uzskatām, ka visus darbus, pat visvienkāršākos, var paveikt labāk un gudrāk, lai darbs dārzā kļūtu vieglāks, efektīvāks un baudāmāks, kādai patiesībā jābūt dārzkopībai.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply