B.o.B Rīgā ielēcis pūlī, ticies ar ASV vēstniecības pārstāvjiem un mainījis viesnīcas

Festivālā „Pestivals” Rīgā jūlija beigās viesojās viens no pasaulē aktuālākajiem populārās mūzikas pārstāvjiem – Hip-Hop mākslinieks no ASV B.o.B. Grupa ieradās 21 cilvēka sastāvā, tika pārvadāta ekskluzīvos auto, mainīja viesnīcas, ielēca pūlī un uz skatuves saņēma apmeklētāju apakšveļu.

Mežaparka Lielajā estrādē festivālā „Pestivals” uz SMScredit.lv Galvenās skatuves ap pusnakti uzstājās mūziķis B.o.B, izpildot aktuālos skaņdarbus no jaunākā albuma „Strange Clouds”, kā arī pasaules hītus – agrākās dziesmas „Price Tag”, „Airplanes”, „So Good” un citus. Mūziķa menedžments bija izvirzījis ievērojamas prasības festivāla organizatoriem.

Sagaidot mākslinieku, Mežaparka Lielās estrādes telpās festivāla organizatori uzstādīja karstā ūdens sildītāju. Savukārt pēdējā brīdī 2 rezervētie ekskluzīvie auto Cadillac Escalade ar pagarināto aizmuguri tika nomainīti uz 3 Hummer auto, tā kā B.o.B pēdējā brīdī nolēma uz Latviju dodošos komandu papildināt ar vēl dažiem māksliniekiem, piemēram, dejotājām, kas pavada ne tikai B.o.B šovus, bet arī Rihanna un citu mākslinieku uzstāšanās. B.o.B ar grupu tikās ar ielu vingrotājiem no Ogres, kam šo iespēju dāvāja ASV vēstniecība Rīgā.

Mūziķa komanda Rīgā apmetās viesnīcās „Radisson Blu” un „Hotel Rīga”, un, lai arī viesnīcas bija saskaņotas ar menedžmentu, B.o.B grupas biedri, kas apmetās „Hotel Rīga”, ieradušies pieprasīja citu viesnīcu, tādēļ tika pārcelti uz „Islande Hotel”, kur vēlāk lielīja lielisko skatu no terases.

B.o.B sniedza iespaidīgu šovu festivālā „Pestivals”, uz kuru speciāli šī mākslinieka priekšnesumam no Polijas tika vestas specifiskas skaņu iekārtas. Festivāla dienā noskaidrojās, ka B.o.B ir mainījušās skatuves tehniskās prasības, par ko menedžments nebija informējis organizatorus, kā rezultātā tika iesaistīta lielākā daļa Latvijas skaņu kompāniju, divu stundu laikā uz estrādi atgādājot visus nepieciešamos instrumentus un specifisku audumu noformējumam. Festivāla SMScredit.lv Galveno skatuvi apkalpoja tehniskie darbinieki no Polijas, Lietuvas, Igaunijas un vairākām Latvijas pilsētām. Festivālu „Pestivals”, kas notika pirmo reizi, apmeklēja ap 10 000 cilvēki, noskatoties ap 150 mākslinieku šovus.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply