Vienviet apkopoti vadošo kolektīvās iepirkšanās portālu piedāvājumi

Sākot ar šī gada 16.jūliju, Uzziņu dienests 1188 saviem klientiem piedāvā jaunu pakalpojumu – iespēju vienuviet iepazīties un iegādāties kolektīvās iepirkšanās portālu Cherry.lv un CityLife.lv piedāvājumus. Pirmajās divās dienās šos piedāvājumus aplūkojuši 10 tūkstoši 1188.lv lietotāju.

Uzziņu dienests 1188 savā interneta portālā 1188.lv izveidojis ērtu un viegli lietojamu platformu, kas ļauj pircējiem vienviet aplūkot kolektīvās iepirkšanās portālu piedāvājumus. Šajā sadāļā atradīsies tikai Latvijas vadošo portālu CityLife.lv un Cherry.lv piedāvājumi, kuri saviem klientiem garantē augstu kvalitāti un teicamu servisu, bastoties uz kopīgi izstrādātajām kvalitātes un klientu apkalpošanas vadlīnijām.

„Izmantojot kolektīvās iepirkšanās portālu priekšrocības, klientiem svarīga ir ne tikai piedāvātā pakalpojuma atlaide, bet izšķiroša nozīme ir pakalpojuma kvalitātei un klientu apkalpošanas līmenim. Pateicoties jaunajai platformai un uzticamiem partneriem, turpmāk 1188.lv klienti, izvēloties kādu no portālā esošajiem kolektīvā iepirkšanās piedāvājumiem, varēs būt droši, ka saņems kvalitatīvu pakalpojumu”, norāda Valters Māziņš, Lattelecom BPO – kas pārstāv Uzziņu dienestu 1188 -izpilddirektors.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply