airBaltic atved 7 miljono tranzīta pasažieri

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic šodien lidostai Rīga atveda 7 miljono tranzīta pasažieri kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas. 7 miljonais tranzīta pasažieris – Hari Adhikari, lidoja maršrutā no Minhenes uz Rīgu, lai pēc tam dotos uz Helsinkiem.

2012.gada pirmajā pusgadā airBaltic kopumā pārvadājusi 1 410 490 pasažierus, savukārt pērnā gada laikā aviokompānija pārvadāja 3 351 294 pasažierus.

airBaltic vasaras sezonā palielināja lidojumu skaitu uz Minheni (Vācija), Vīni (Austrija) un Cīrihi (Šveice), nodrošinot ērtus tranzīta savienojumus caur Ziemeļu tranzītmezglu Rīgā uz un no galamērķiem Skandināvijā, Baltijā, Krievijā un NVS valstīs.

airBaltic palielināja lidojumu skaitu maršrutā Rīga – Minhene no 7 lidojumiem nedēļā pērn vasaras sezonā uz 12 lidojumiem nedēļā šajā vasaras sezonā. Lidojumu skaits pieaugs arī maršrutā Rīga – Vīne no 7 uz 12 lidojumiem nedēļā. Lidojumi tiks nodrošināti sadarbībā ar aviokompāniju Austrian Airlines. Lidojumu skaits maršrutā Rīga – Cīrihe pieaugs no 6 uz 7 lidojumiem nedēļā.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply