Rolls Royce automašīnas viesosies Rīgas Motormuzejā

12.jūlijā pie Rīgas Motormuzeja būs apskatāmas 17 antīkās Rolls Royce automašīnas no britu autokluba “The 20-Ghost Club”. Parādes brauciens no Rīgas centra startēs pēc plkst. 9:00, bet muzeja stāvlaukumā ekskluzīvos spēkratus varēs aplūkot laika posmā no plkst.10:00 līdz 13:00. Tikmēr paši “The 20-Ghost Club” biedri apmeklēs senāko antīko automobīļu muzeju Baltijas valstīs – Rīgas Motormuzeju.

„20-Ghost Club” dibināts 1949. gadā un ir senākais Rolls-Royce automobiļu klubs pasaulē. Tā dibinātāji bija vairāki Rolls-Royce automašīnu īpašnieki, kuru mērķis bija saglabāt senos spēkratus, kas izgatavoti pirms 1940. gada. Kluba nosaukums „20-Ghost Club” aizgūts no Rolls-Royce automobiļiem, proti, leģendārā 40/50 ZS un 20 ZS Silver Ghost modeļiem.

Vislabāk Rolls-Royce automobiļu elegantās virsbūves var novērtēt kluba organizētajos braucienos. Šogad 20-Ghost Club apceļo Skandināviju un Baltijas valstis. Braucienā piedalās 17 pirmskara Rolls-Royce automobiļi, no kuriem 10 būs augstākās raudzes Silver Ghost modeļi.

Starts braucienam tika dots 1. jūlijā Esbjerg pilsētā, Dānijā, bet noslēgsies 21. jūlijā Helsinkos, Somijā. Kopumā senie spēkrati būs veikuši 1800 jūdzes.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply