Pirmajā pusgadā par 15% palielinājies SEB bankas Ibankas aktīvo lietotāju skaits

Šī gada pirmajā pusē SEB bankas interneta bankas Ibanka lietotāju skaits un arī veikto darījumu skaits turpināja pieaugt. Salīdzinājumā ar 2011. gada pirmo pusgadu aktīvo lietotāju skaits palielinājies par 15%. Aktivitātes pieaugums attiecināms gan uz privātpersonām, gan arī uzņēmumiem.

Līdz ar Ibankas lietotāju skaita pieaugumu, palielinājies arī veikto darījumu skaits. Privātpersonām veikto darījumu skaits pirmajā pusgadā salīdzinājumā ar pirmo pugadu 2011. gadā palielinājies par 19%, savukārt juridiskām personām – par 22%.

Apkopotie dati liecina, ka vidēji viena privātpersona mēneša laikā veic 4 maksājumus, savukārt uzņēmums – 21 maksājumu.

SEB bankas valdes locekle Ieva Tetere: „Aizvien aktīvāka Ibankas lietošana ir rezultāts tam mūsu darbam, ko veicām visa pirmā pusgada laikā. Apkopojot būtiskākos klientu ieteikumus, būtiski uzlabojām maksājumu veikšanas fukncionalitāti, kā rezultātā tagad, piemēram, vairākus maksājumus iespējams veikt vienā reizē, darījuma apstiprināšanai, izmantojot tikai vienu kodu. Tāpat pirms maksājuma apstiprināšanas, klientam ir redzama informācija par maksājumu komisiju un visiem maksājumiem tiek nodrošināta automātiska numurēšana. Esam uzlabojuši maksājumu saglabāšanas un izdrukāšanas iespējas, kas klientiem var noderēt pēc maksājumu apstiprināšanas. Pavisam nesen esam pabeiguši un klientu vērtēšanai nodevuši iespēju Ibankā pieteikties maksājumu kartei. Klientu konstruktīvie ieteikumi un vērtējums ļauj veidot Ibanku, kas ir ērta, funkcionāla un vienkārši lietojama.”

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply