Arvien vairāk grāmatvežu izvēlas apmeklēt NLIC organizētos nodokļu seminārus

Izvērtējot aizvien pieaugošo interesi par jaunākajiem likumu grozījumiem nodokļu jautājumos un lielo pieteikumu skaitu, Nodokļu likumdošanas izglītības centrs (NLIC) rīkos īpašus seminārus “Būtiskas izmaiņas nodokļu praktiskā aprēķināšanā pēc likumu grozījumiem uz 2012. gada 1. jūliju”, kas norisināsies jau 19. un 26. jūlijā.

Šī brīža aktuālos seminārus vadīs vienas no nozares vadošākajām lektorēm. 19. jūlija semināru vadīs finanšu konsultante grāmatvedības un nodokļu jomā, praktizējoša grāmatvede dažādu nozaru uzņēmumos – Inga Pumpure, bet 26.jūlija semināru – plaši pazīstamā nodokļu konsultante ar lielu pieredzi darbā VID, SIA „T & D Advance” valdes priekšsēdētāja, publikāciju laikrakstā “Latvijas Vēstnesis”, žurnālā “Bilance”, portālos LV.LV un Bizness.lv autore Jadviga Neilande. Pasniedzējas sniegs profesionāli izstrādātu un kvalitatīvu informāciju par nodokļu izmaiņām, kā arī atbildēs uz apmeklētāju jautājumiem gan semināra laikā, gan attālinātās konsultācijās pēc semināra.

Šajos semināros tiks izceltas tādas aktualitātes kā veiktās izmaiņas likumā “Par pievienotās vērtības nodokli”, izmaiņas likumā “Par sociālo valsts apdrošināšanu”, “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”. Tāpat tiks skatīta darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu saņemšana no mikrouzņēmumiem , veiktās izmaiņas “Mikrouzņēmumu nodokļa likumā” un „Uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokļa” piemērošanā, darījumu apliecinošo dokumentu noformēšanas kārtība, jaunās prasības attaisnojuma dokumentiem un EKA čekiem, kā arī likuma prasības attiecībā uz skaidru naudu, ierobežojumi un iespējas.

Tāpat katram semināra apmeklētājam par brīvu tiek dāvināts izdevums “Nodokļi un Komercija” abonements uz 12 mēnešiem, interaktīvās konsultācijas nodokļu likumdošanas jautājumos pēc semināra par brīvu, kā arī 50% atlaide nākamajam NLIC semināram.

Tuvākie NLIC semināri paredzēti 19. un 26. jūlijā. Lai pieteiktos semināram un iegūtu plašāku informāciju, zvaniet 29948182 vai rakstiet nodokli@hotline.lv.

Kategorija: Izglītība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply