MTG piešķirtas tiesības Baltijas valstīs pārraidīt 2014. un 2016. gada Olimpiskās spēles

Starptautiskā izklaides raidorganizāciju grupa „Modern Times Group MTG AB” (turpmāk tekstā – MTG) vakar paziņoja, ka MTG uzņēmumam „Viasat Broadcasting” ir piešķirtas tiesības Baltijas valstīs pārraidīt 2014. gada Ziemas Olimpiskās spēles un 2016. gada Vasaras Olimpiskās spēles. MTG varēs izvēlēties un komerciālajos bezmaksas televīzijas kanālos Baltijas valstīs pārraidīt vienu Olimpisko spēļu sporta disciplīnu 2014. gadā, kas notiks Sočos, un vienu disciplīnu 2016. gada Olimpisko spēļu ietvaros, kas notiks Riodeženeiro. „Viasat Broadcasting” ir arī ekskluzīvas tiesības visās Baltijas valstīs pārraidīt visas abu olimpisko spēļu pārraides maksas televīzijas kanālos, tiešsaistē un izmantojot maksas piekļuves pakalpojumus. Šīs tiesības piešķīra starptautiskā sporta mārketinga aģentūra „SPORTFIVE International”.

Ziemas Olimpiskās spēles Sočos (Krievijas dienvidos, Melnās jūras krastā) notiks 2014. gadā, no 7. līdz 23. februārim. 2016. gada Olimpiskās spēles notiks Riodeženeiro (Brazīlija) no 5. līdz 21. augustam četrās vietās pilsētā, tostarp ļoti populārās, piemēram, Kopakabanā un Marakanas stadionā.

Minētajās Olimpiskajās spēlēs MTG izvēlēsies vienu populāru disciplīnu, ko pārraidīt bezmaksas televīzijas kanālos Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Visas Olimpisko spēļu pārraides un spilgtākos momentus šajās vai iepriekšējās sacensībās MTG tiešraidē pārraidīs Baltijas valstīs maksas televīzijas sporta kanālos ar komentāriem attiecīgās valsts valodā. MTG pieder vairāki Viasat sporta maksas televīzijas kanāli, ko var skatīties, izmantojot Viasat digitālās televīzijas platformu vai trešās puses tīklus, un Viasat Extra kanāli, kas ir pieejami tikai Viasat digitālās televīzijas abonentiem un kas ļauj vienlaikus skatīties vairāku pārraižu tiešraides.

MTG vadītājs Baltijas valstīs Kaspars Ozoliņš sacīja: „Olimpiskās spēles ir vispopulārākais un visievērojamākais notikums sportā, un tam seko ļoti daudz cilvēku visā pasaulē. Tāpēc šis mums ir ļoti būtisks sasniegums, un tas paplašina mūsu darbību. Mēs pārvaldām daudzus kanālus un pakalpojumus vairākās izplatīšanas platformās, un tāpēc Baltijas valstīs varēs skatīties vairāk Olimpisko spēļu pārraižu nekā līdz šim – pirmo reizi Olimpisko spēļu vēsturē skatītāji maksas televīzijā varēs skatīt visas Olimpisko spēļu tiešraides.”

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply