Maršrutos Tallina – Rīga – Viļņa sāk kursēt jaunā koncepta Lux Express autobusi

Sākot ar 10. jūliju maršrutos Tallina – Rīga – Tallina un Rīga – Viļņa – Rīga sāk kursēt jauna koncepta biznesa klases Lux Express autobusi, kas papildus jau ierastajiem pakalpojumiem pirmo reizi Baltijas reģionā katram pasažierim piedāvā arī izklaides mediju centru, kurā iespējams skatīties filmas, klausīties mūziku, pārlūkot internetu vai spēlēt spēles. Jaunajos autobusos pieejama arī īpaša Lounge zona, kas, līdzīgi kā lidmašīnā biznesa klases sēdvietas, piedāvā papildus komfortu un privātumu.

Baltijas vadošā pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Lux Express Ziemeļu reģiona pārdošanas vadītāja Vlada Kulmane norāda: „Atsaucoties klientu vēlmēm un izmantojot jaunākās inovācijas, mēs vēlamies nodrošināt vēl ērtāku ceļošanu, kā arī visu nepieciešamo darījumu cilvēkiem vai prasīgiem ceļotājiem, lai, plānojot braucienus uz kaimiņvalstīm, pirmā izvēle būtu autobuss, nevis privātā automašīna. Brauciens autobusā ir ne vien iespēja nokļūt no viena punkta uz otru, bet iespēja justies kā mājās vai birojā uz riteņiem – pasažieris var skatīties filmas, spēlēt spēlēs, pārlūkot internetu vai e–pastus, kā arī uzlādēt savas mobilās ierīces.”

Jaunā koncepta autobusos visiem pasažieriem ir pieejamas tādas ērtības kā individuālā skārienjūtīga mediju sistēma (video, mūzika, spēles, internets), bezmaksas bezvadu interneta tīkls, ērtākas sēdvietas un vairāk vietas kājām, drošības jostas, elektrības kontaktligzdas, bezmaksas karstie dzērieni un laikraksti, tualete. Īpašajā Lounge zonā, kur atrodas 10 sēdvietas, maksimālu komfortu nodrošina arī krēslu individuāls izvietojums, ekskluzīvi ādas sēdekļi ar kāju balstiem un neliels plaukts personīgām mantām pie katras sēdvietas.

Autobusa priekšējā daļā ir pieejamas 28 sēdvietas, Lounge daļā – 10 sēdvietas. Biļetes, atkarībā no maršruta, maskā no 14,1 latiem līdz 19,7 latiem. Autobusi kursēs trīs reizes dienā.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply