Skolēnu – saldējumu pārdevēju velosipēdus aprīko ar trauksmes pogām

Drošības risinājumu kompānija AS „G4S Latvia” aprīkojusi skolēnu – saldējuma pārdevēju trīsriteņus ar trauksmes pogu sistēmām, kas apdraudējuma brīdī par nelaimi informē „G4S Latvia” operatīvās reaģēšanas vienību ekipāžas.

„G4S Latvia” drošības eksperti skaidro, ka velotransports un to vadītāji bieži vien tiek pakļauti dažādiem riskiem, turklāt, līdz šim nav bijuši efektīvi risinājumi, kas sniegtu iespēju paziņot par nepieciešamo palīdzību konfliktsituācijās, lai novērstu to maksimāli īsā laika posmā. Šobrīd līdzās tehnoloģiju straujajai attīstībai, palielinājusies arī to ietekme uz drošības risinājumu nozari. Protams, īpaši nozīmīgi, ka ar šādu drošības sistēmu iespējams aprīkot “darbavietu”, kurā strādā bērni.

Jolanta Māziņa, AS „G4S Latvia” Drošības sistēmu biznesa un klientu attiecību direktore: „Latvijā darbojas vairāki uzņēmumi, kas savu pakalpojumu sniegšanai ikdienā izmanto velosipēdus, velorikšas vai trīsriteņus, taču jāatceras, ka velotransports un to vadītāji var būt viegli pakļauti dažādiem apdraudējumu riskiem, piemēram, zādzībām, fiziskai vardarbībai u.tml. Trauksmes poga sniedz iespēju operatīvi izsaukt palīdzību jebkurā brīdī, un notikuma vietā ieradīsies reaģēšanas grupa. Iepriekš ar šīm sistēmām esam aprīkojuši komerctelpas un mājokļus, taču šoreiz, izmantojot inovatīvu pieeju un sadarbojoties ar partneri, G4S izstrādājis risinājumu uzņēmējiem, kuri sava darba veikšanai pilsētā izmanto velotransportu. Mums ir liels gandarījums, ka varam piedalīties ne vien šī projekta realizēšanā, bet arī rūpēties par to vadītāju un velosipēdu drošību.”

Velosipēdiem uzstādītas trauksmes pogas AS „Rīgas Piena kombināts” vasaras prakses programmas „Jaunais uzņēmējs” ietvaros, kas paredz attīstīt un nostiprināt jauniešu zināšanas, kā arī prasmes pārdošanā un uzņēmējdarbībā, veicināt jauniešu nodarbinātību un interesi par uzņēmējdarbību tālākās karjeras izvēlē. Projekta ietvaros „G4S Latvia” ar trauksmes pogām aprīkojusi 30 jauniešu – saldējuma pārdevēju velosipēdus.

Kategorija: Bizness
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply