AS „ELKO Grupa” noslēdz līgumu ar „Kingston”

AS „ELKO Grupa”, kas ir viens no lielākajiem IT produktu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Austrumeiropā un viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, paziņojis par sadarbības uzsākšanu ar pasaules klases IT komponenšu ražotāju Kingston. Noslēgtais līgums sniedz „ELKO Grupa” tiesības izplatīt Kingston produkciju Krievijā.

Kingston ir viens no populārākajiem IT komponenšu ražotājiem un noslēgtais līgums būtiski paplašina „ELKO Grupa” Krievijas tirgū izplatīto datoru atmiņas moduļu sortimentu ar kvalitatīviem risinājumiem, jo Kingston pazīstams kā šī tirgus segmenta līderis. Jaunā sadarbība ir būtiska arī citos aspektos – Kingston ražotie atmiņas moduļi ieņem augstāko vietu Intel serveru atbilstības sarakstā, kas, savukārt, nozīmē, ka klientiem būs nodrošināti sabalansētāki risinājumi, lietojot Kingston datoru atmiņas moduļus Intel serveros.

Kingston Technology Pārdošanas un Mārketinga viceprezidents Kevin Wu komentē: „Krievijas serveru tirgus kompānijai Kingston ir ļoti nozīmīgs, vienlaikus tas ir arī viens no visstraujāk augošajiem segmentiem pasaulē. Salīdzinot gadu pret gadu, kvantitatīvā izaugsme ir līdz 75%. Esam izvēlējušies ELKO par savu tiešo izplatītāju, novērtējot ELKO ātro reakciju uz dinamiskām tirgus izmaiņām un efektīvo izplatīšanas tīklu visā Krievijā. Esam pārliecināti, ka ELKO pieredze un zināšanas IT tirgū nodrošinās mūsu atmiņas produktu efektīvu noietu, tādēļ esam ļoti gandarīti uzsākt sadarbību ar ELKO un ticam, ka kopīgi mēs turpināsim būt līderi IT segmentā.”

„ELKO Grupa” Distribūcijas direktors Aleksandrs Orlovs: „Kompānija Kingston ir mūsu ilglaicīgs stratēģiskais partneris ārējo atmiņu, datoru atmiņu un serveru atmiņu segmentā vairākas teritorijās. Paplašinot sadarbību ar Kingston Krievijā, tagad mēs saviem klientiem varam piedāvāt pilnu serveru komponenšu risinājumu. Jau vairākus gadus ELKO Grupa ir Intel un AMD serveru procesoru pārdošanas līderis Krievijā, kā arī viens no lielākajiem Intel un Supermicro serveru iekārtu vairumtirgotājiem. Kingston ražotie serveru atmiņas moduļi ļoti veiksmīgi integrējas šajā serveru produktu klāstā, ko augsti vērtē arī mūsu klienti. Esam gandarīti, ka tagad mēs spējam nodrošināt savus klientus ar Kingston serveru atmiņas produktiem dažādiem serveru risinājumiem.”

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply