Euromoney atzinis SEB banku par labāko banku Latvijā

Ietekmīgais pasaules kapitāla un finanšu tirgus izdevums Euromoney pasniedza apbalvojumu labākajām pasaules bankām Euromoney Awards for Excellence 2012. Šogad Euromoney atzinis SEB banku par labāko banku Latvijā. Tāpat SEB grupa ir guvusi atzinību kā labākā banka Ziemeļu un Baltijas valstu reģionā (Best Bank in the Nordic & Baltic Region), kā arī saņēmusi augstāko novērtējumu kā Labākais naudas pārvaldības pakalpojumu sniedzējs Ziemeļu un Baltijas valstīs (Best Cash Management House in the Nordic & Baltic Region). Arī Lietuvā SEB bankas var lepoties ar labākās bankas titulu.

SEB bankas prezidents Ainārs Ozols: „Tas, ka ekonomikai tikai atgūstoties, SEB banka ne vien Latvijā, bet arī Lietuvā, Ziemeļu un Baltijas valstu reģionā atzītas par labākajām bankām, liecina, ka arī sarežģītos apstākļos esam spējuši kļūt par stipru un uzticamu partneri saviem klientiem. Mums ir ļoti svarīgi zināt, ka mūsu centieni ir klientiem svarīgi un tie tiek novērtēti. Esmu pārliecināts, ka mūsu panākumu pamatā ir mūsu darbinieku attieksme pret klientiem, spēja ātri un operatīvi atrisināt klientiem svarīgos jautājumus. Šis apbalvojums ir lielisks apliecinājums tam, ka esam uz pareizā ceļa.”

Euromoney analizē gandrīz simts pasaules valstu banku tirgus un piešķir apbalvojumus mūsdienu vadošajām institūcijām. Vislabakās reģiona bankas izvēlas Euromoney ekspertu komiteja, veicot detalizētu uzņēmumu gada darbības rezultātu analīzi.

Arī 2011. gadā SEB banka ieguvusi Euromoney novērtējumu kā labākā banka Latvijā. Bankai tika piešķirti arī vairāki citi apbalvojumi – Labākā banka Ziemeļu un Baltijas reģionā (Best Bank in the Nordic & Baltic Region), Labākais uzņēmumu pirkšanas un pārdošanas konsultants Ziemeļu un Baltijas reģionā (Best M&A house in the Nordic & Baltic Region), Labākais naudas pārvaldības pakalpojumu sniedzējs Ziemeļu un Baltijas reģionā (Best Cash Management House in the Nordic & Baltic Region).

Kategorija: Finanses
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply