Vairāk pieprasīti telefoni bez liekām funkcijām

Ņemot vērā iedzīvotāju aptaujā novēroto pieprasījumu pēc vienkāršiem telefoniem, zemo cenu mobilais operators AMIGO piedāvā iespēju iegādāties uzticamākā telefonu zīmola Nokia tālruni, kurā nav lieku funkciju.

No visiem telefonu zīmoliem par visuzticamāko tiek atzīta Nokia, kam seko Samsung un Sony Ericsson/Sony zīmolu telefoni, liecina pēc AMIGO pasūtījuma pētījumu aģentūras Factum veiktā iedzīvotāju aptauja. Pārējie mobilo telefonu zīmoli īpašu uzticamību aptaujāto vidū nav guvusi. Vislielākajā cieņā Nokia ir Latgalē, savukārt Samsung zīmola telefoni vislielāko uzticamību izpelnījās Rīgā un Pierīgas rajonā.

Pašlaik divas trešdaļas (63.2%) Latvijas iedzīvotāju ikdienā izmanto vienkāršu telefonu ar pamatfunkcijām. Savukārt, 27.2% aptaujāto izmanto skārienjūtīgu telefonu, bet tikai nedaudz vairāk kā vienai desmitdaļai jeb 12.8% iedzīvotāju ir viedtelefons. Visvairāk vienkāršo telefonu lietotāju ir Zemgalē (75.9% reģiona iedzīvotāju), bet vismazāk – Rīgā, kur vienkāršo funkciju telefonus lieto 55.8% aptaujāto. Kā rāda pētījuma dati, vienkāršos telefonus vairāk lieto cilvēki, kuri vecāki par piecdesmit gadiem, taču arī pārējās vecuma grupās lielākā daļa mobilo sakaru lietotāju izmanto tieši telefonus, kuros nav lieku funkciju.

Ņemot vērā pieprasījumu pēc Nokia telefoniem, no 6. lidz 14. julijam Amigo ir radis iespēju piedāvāt saviem esošajiem un topošajiem klientiem iegādāties tālruni Nokia 100 tikai par 5,99Ls. Telefonu var iegādāties visos Trodeks veikalos ikviens, kurš iegādājas AMIGO starta komplektu, pārnāk pie AMIGO ar savu numuru vai jau ir esošais klients.

Mēģinot izzināt mobilo sakaru lietotāju nākotnes plānus, atklājās, ka vairāk cilvēku plāno tuvākajā laikā iegādāties tieši vienkāršu telefonu bez liekām funkcijām, nevis viedtelefonu. Ja viedtelefona iegādi apsver 9.5% aptaujāto, tad cita veida telefonu plāno pirkt 12.6% Latvijas iedzīvotāju. Parasta telefona iegādi tuvākajā laikā visvairāk plāno Latgalē, savukārt kurzemnieki vairāk sliecas uz viedtelefonu pusi. Jauna telefona iegādi tuvākajā laikā biežāk plāno vīrieši, turpretim sievietes pārsvarā norāda, ka jauns telefons tās neinteresē.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply