Tiks pārrunāta Latvijas – Ukrainas ekonomiskā sadarbība

Šī gada 4. un 5.jūlijā Rīgā notiks piektā Latvijas – Ukrainas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos (turpmāk – SVK) sēde, kuru no Latvijas puses vadīs ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, no Ukrainas puses – ekonomikas attīstības un tirdzniecības ministra vietnieks Vladimirs Bandurovs.

Sēdes ietvaros tiks pārrunāti abu valstu divpusējās sadarbības aktuālie jautājumi, kā arī turpmākās ekonomiskās sadarbības attīstības virzieni uzņēmējdarbības, transporta un tranzīta, enerģētikas, lauksaimniecības, finanšu, reģionālās politikas, izglītības un zinātnes, kā arī citās perspektīvās jomās.

4.jūlijā notiks arī ekonomikas ministra Daniela Pavļuts divpusējā tikšanās ar Ukrainas ekonomikas attīstības un tirdzniecības ministra vietnieku Vladimiru Bandurovu.

Vizītes ietvaros plānots parakstīt Latvijas Patērētāju tiesību aizsardzības centra un Ukrainas Patērētāju tiesību aizsardzības valsts inspekciju līgumu par sadarbību patērētāju tiesību aizsardzības jomā, kā arī Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera parakstīs sadarbības līgumu ar Luganskas Reģionālo tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Vienlaikus ar SVK 5.sēdi 4.jūlijā Ekonomikas ministrijas telpās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Darba devēju konfederāciju organizēs apaļā galda diskusiju starp Latvijas komersantu, Ukrainas oficiālās delegācijas pārstāvjiem un Luganskas reģiona uzņēmumu pārstāvjiem (ООО Славсант www.slavsant.com.ua (metāla konstrukcijas); ООО Укржелдрпром http://ukrzheldorprom.uaprom.net/ (rezerves detaļas dzelzceļa vagoniem); ООО Первомайская Хлебопекарня, (maize un maizes izstrādājumi)).

Kategorija: Ekonomika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply