Iedzīvotāji atzinīgi novērtē pašmāju ražojuma ekoloģisko, vienreiz lietojamo grilu “GRILLBOX”

Kā liecina nesen veiktā aptauja, iedzīvotāji atzinīgi novērtē ekoloģisko, vienreiz lietojamo grilu “GRILLBOX”, īpaši izceļot tā praktisko pielietojumu un rūpes pa dabu, jo kokogļu vietā tiek lietota Latvijā ražota un izkaltēta alkšņa malka. Kā aizdegi tiek izmantots nevis ar petroleju piesūcināts papīrs, bet gan pašu ražoti aizdegi no priežu čiekuriem.

Kā galvenās “GRILLBOX” priekšrocības patērētāji min to, ka tas ir viegli pārvietojams, braucot piknikā vai rīkojot svinības pie dabas, vairs nav jāsatraucas par ierastā grila pārvietošanu, oglēm, malku, ērtu grila iekurināšanu un traukiem, jo tas viss jau ir iekļauts komplektā, turklāt tā lietošana ir ērta un videi draudzīga.

Uzņēmuma “ConeCracker” pārstāvji uzsver to, ka ideja par šo produktu radusies tāpēc, ka salīdzinoši lielas grūtības sagādā ierastā grila pārvietošana, turklāt atsevišķi ir jāiegādājas gan ogles vai malka, gan degšķidrums, kā arī piederumi maltītes baudīšanai. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu ērtu un bezrūpīgu atpūtu, tika nolemts tirgū ieviest jaunu produktu, kur mijās radoša imitācija ar inovāciju, kas visu grilēšanai nepieciešamo apvieno vienā komplektā – “GRILLBOX.”

Galvenā “GRILLBOX” priekšrocība ir tieši alkšņu malka, uz kuras oglēm grilēti produkti garšo lieliski, kā arī ir iespējams grilēt produktus gan uz atklātas liesmas, gan uz oglēm. “GRILLBOX” satur tik daudz malkas, lai varētu uzgrilēt pietiekamu daudzumu gaļas vai citu produktu. Arī grila vizuālais noformējums ir atraktīvs un ērti lietojams, kurš kalpo ne tikai kā iepakojums, bet arī kā atkritumu kaste.

“Pirms došanās uz Jāņu svinībām laukos, iegriezāmies vienā no Rīgas lielveikaliem, lai iegādātos visu nepieciešamo atpūtai. Mūsu uzmanību piesaistīja līdz šim neredzēts grils – “GRILLBOX,” nolēmām to izmēģināt un rezultātā bijām patīkami pārsteigti! Tas bija ļoti ērti lietojojams un gaļa sanāca tiešām garšīga. “GRILLBOX” iegādājāmies arī pievilcīgās cenas dēļ. Noteikti to ieteikšu arī citiem saviem draugiem un paziņām,” atzīst pasniedzēja Ieva no Rīgas.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply