Festivāls „Pestivals” prezentē dziesmu un iepazīstina ar programmu

3. jūlija pēcpusdienā Rīgā notikusi lielākā jaunā populārās mūzikas un kultūras festivāla „Pestivals” preses konference, neoficiālā gaisotnē pirmatskaņojot festivāla himnu ar aktuālu latviešu mūziķu dalību, kā arī sniedzot ieskatu „Pestivals” programmā.

No bāra-restorāna „Ar Mani Atkal Runā Kaijas”, kas apkalpos arī festivāla apmeklētājus, ar „Showbus” kabrio autobusu festivāla mūziķi un viesi devās ceļā uz pludmali Garciemā, kur izmēģināja Latvijā jaunu sporta veidu skimboarding. Izbraucienā tika prezentēta festivāla dziesma „Mana Diena”, kurā kā vokālisti un līdzautori piedalās Miks Dukurs, Jānis Stībelis, „Dvīnes” un grupa „PeR”. To no 4. jūlija var klausīties radio stacijās Latvijā. Skaņdarba komponisti – Ingars Gusāns un Raitis Aukšmuksts. Dziesmā mūziķi aicina noticēt pozitīvās enerģijas spēkam, ar ko mākslinieki gatavi uzlādēt festivāla viesus 28. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē. Izbraucienā par muzikālo noformējumu rūpējās māsu dīdžeju duets „DUBSISTERS” un multimākslinieks Kaspars Bindemanis, kas pievienojas dīdžeju skatuves mākslinieku sarakstam, kā arī uz SMScredit.lv Galvenās skatuves pirmoreiz izpildīs skaņdarbus ar jaunu muzikālo projektu „Los Masculinos”.

Festivāla preses konferenci atbalstīja „Čili Pica”, „Ze Donats”, „Cēsu Alus” un „Red Bull”, kuru ēdieni un dzērieni būs pieejami festivālā.

„Pestivals” pie vairākām skatuvēm, ekstrēmo sportistu laukumā, aktivitāšu, atrakciju un atpūtas vietās pulcēs 25 000 cilvēkus. Festivālā dalību apstiprinājuši – ASV Hip-Hop mākslinieks B.o.B. un R&B mūziķis Lloyd – kas sniegs šovus pilnā koncertsastāvā. Tāpat uz skatuves kāps Eiropas grupas „Akcent”, „Vanilla Ninja”, „KeyMono”, pašmāju „PeR”, „Musiqq”, „Grafomāns & Fakts”, „Triānas Parks” un Jānis Stībelis. Dīdžeju skatuvē ASV pārstāvēs dīdžejs un producents Latin Prince, mūziku varēs baudīt no igauņu „DNS Project”, piedalīsies pašmāju „DUBSISTERS”, Emil Deo, Uldis Rudaks, Markus Riva, Mixmaster AG. Ekstrēmus paraugdemonstrējumus sniegs „Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība”, ekstrēmā velo un moto triāla komanda „Greentrials”, „Therolling” agresīvās skrituļslidošanas meistari, breakdance dejotāji un citi. Būs pieejamas atrakcijas pieaugušajiem un bērniem. Teritorijā varēs atpūsties ērtos šūpuļtīklos un sēžamajos.

Biļetes uz festivālu var iegādāties „Biļešu Servisa” tīklā, pamatcena sākot ar 23 Ls. VIP zonas biļetes – 50 Ls. Informācija www.pestivals.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply