Domina Shopping atvērti 6 jauni veikali un sporta klubs City Fitness ar plašu SPA zonu

Nostiprinot savas pozīcijas apģērbu, apavu un bērnu preču veikalu segmentā, kā arī papildinot sporta un aktīvās atpūtas piedāvājumu, tirdzniecības centrs Domina Shopping atvēris 6 jaunus veikalus un sporta klubu City Fitness. Domina Shopping nomnieku klāstam pievienojies itāļu apģērbu veikals Alcott, kas ir vienīgais šī zīmola pārstāvis Baltijā, apģērbu veikals Orsay, kā arī apavu veikali Crocs un Elche. Savukārt bērnu preču veikalu segmentu papildinājis pirmais Lego rotaļlietu veikals Latvijā. Tāpat tirdzniecības centrā savas durvis vēris bankas Citadele klientu apkalpošanas centrs.

„Esam gandarīti, ka tirdzniecības centru Domina Shopping par savu mājvietu izvēlējušies tik daudz kvalitatīvu zīmolu. Taču dubults gandarījums ir par to, ka spējam saviem pircējiem nodrošināt vienkopus visplašāko preču un pakalpojumu klāstu, ļaujot tiem aizmirst par ikdienas rūpēm un nodoties iepirkšanās priekam. Atverot jaunos veikalus – Crocs, Elche un Lego, ar lepnumu varam teikt, ka tagad pie mums pieejams plašākais apavu un bērnu preču piedāvājums Rīgā,” stāsta Eda Magone, Domina Shopping mārketinga vadītāja.

Sporta klubs City Fitness tirdzniecības centrā Domina Shopping durvis visiem sportot gribētājiem vērs 4. jūlijā, nodrošinot mūsdienīgas un kvalitatīvas sportošanas, kā arī atpūtas iespējas. Sporta kluba trenažieru zāle aprīkota ar modernām, jaunāko modeļu fitnesa iekārtām, kas aktīva dzīvesveida cienītajam sniedz iespēju ar unikālu tehnoloģiju palīdzību sekot līdzi individuālajiem sasniegumiem, kā arī izstrādāt savu treniņa programmu un fiksēt rezultātus.

Turklāt City Fitness apmeklētājiem tirdzniecības centrā Domina Shopping būs pieejama arī komfortabla un plaša SPA atpūtas zona. Tajā pēc aktīvām nodarbībām ikvienam būs iespēja relaksēties burbuļvannās, tvaika pirtī, kā arī saunā.

Apģērbu veikalu klāstam pievienojies jauniešu apģērbu veikals Alcott, kas ir vienīgais šī zīmola veikals Baltijā un saviem pircējiem par draudzīgām cenām piedāvā kvalitatīvus un stilīgus apģērbus no Itālijas. Tāpat Domina Shopping pircēji jau paspējuši iecienīt un novērtēt Vācijas zīmola Orsay jauno sieviešu apģērbu veikalu, kura kolekcijas izceļas ar drosmīgiem krāsu salikumiem un jauneklīgām vēsmām.

Savukārt apavu veikals Elche būs īstā iepirkšanās vieta klasiskā stila cienītājiem – tajā plašā izvēlē pieejami eleganti apavi kā sievietēm, tā vīriešiem. Tāpat Domina Shopping jauno nomnieku klāstu papildinājis pasaulē populārais Crocs konceptveikals, kura brīvā laika apavi izceļas ar īpašu ērtumu un komfortu.

Atverot pirmo Lego rotaļlietu veikalu Latvijā, Domina Shopping ir parūpējusies arī par pašiem mazākajiem pircējiem. Jaunajā veikalā pieejams plašākais Lego produktu klāsts, kopumā 15 dažādas produktu līnijas. Lego rotaļlietas bērni visā pasaulē iecienījuši jau kopš 1947. gada; tās izceļas ar izcilu kvalitāti, kā arī veicina bērnu radošo iztēli un attīstību.

Savukārt tirdzniecības centru sniegto pakalpojumu klāstu papildinājis bankas Citadele klientu apkalpošanas centrs, kurš apmeklētājiem atvērts kā darba dienās, tā brīvdienās.

Kategorija: Tirdzniecība
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply