airBaltic piedāvās papildus gandrīz pusmiljonu sēdvietu uz populāriem galamērķiem

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic, atsaucoties uz klientu pieprasījumu, jūlijā sāks piedāvāt vairāk ekonomiskās un pamata klases sēdvietas uz populāriem atpūtas galamērķiem Vidusjūras un Melnās jūras piekrastē, kā arī uz īsākiem reģionālajiem reisiem. Tādējādi airBaltic klientiem būs pieejamas gandrīz pusmiljons papildu sēdvietas gadā uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem.

Mihaels Grimme (Michael Grimme), airBaltic pārdošanas un mārketinga vecākais viceprezidents: „No mūsu klientiem vienmēr bijis augsts pieprasījums pēc populārajiem galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS valstīs. Lai uz tādiem galamērķiem kā Barselona, Atēnas, Dublina, Stambula, Odesa, Simferopole, Telaviva un citiem mēs varētu saviem klientiem piedāvāt vairāk sēdvietu katrā lidmašīnā, mēs rūpīgi izvērtējām, kāda ir proporcija starp ekonomiskās un biznesa klases sēdvietām mūsu piedāvājumā. Mēs esam ļoti rūpīgi pielāgojuši biznesa klasi un tās nosacījumus divdesmit populāros maršrutos, lai ekonomiskās un pamata klases ceļotājiem papildus piedāvātu gandrīz pusmiljonu sēdvietu gadā par pieņemamām cenām.”

Papildu sēdvietas ekonomiskajās un pamata klasēs tiek ieviestas un biznesa klases nosacījumi tiek mainīti, sākot ar jūliju maršrutos no Rīgas uz Atēnām, Barselonu, Dublinu, Stambulu, Odesu, Simferopoli, Telavivu, Helsinkiem, Lapēnrantu, Palangu, Turku, Tallinu, Viļņu, Kauņu, Tamperi, Vāsu, Bergenu, Billundu, Olesunnu un Stavangeru.

Kategorija: Tūrisms
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply