Sixt auto noma paplašina sadarbību ar AirPlus

Sākot ar 2012. gada jūniju viens no Eiropas vadošajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem Sixt un starptautiskais biznesa ceļojumu pārvaldības risinājumu sniedzējs AirPlus paplašina sadarbību, sniedzot iespēju AirPlus konta īpašniekiem nomāt automašīnu arī Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Arnis Jaudzems, Sixt vadītājs Baltijas valstīs: “Mūsdienās visā pasaulē aptuveni 38 000 korporatīvo klientu, pateicoties AirPlus produktiem un risinājumiem, organizē savus biznesa ceļojumus daudz ētrāk un efektīvāk, vienlaicīgi ietaupot naudu. Tādēļ esam gandarīti par iespēju paplašināt sadarbību ar AirPlus un nodrošināt saviem klientiem jauna līmeņa priekšrocības.”

AirPlus International ir starptautisks biznesa ceļojumu risinājumu sniedzējs, kas sniedz pakalpojumus korporatīvajiem klientiem visā pasaulē, nodrošinot norēķinu sistēmu, kas ļauj norēķināties par saņemtajiem pakalpojumiem, kā arī veicot uzskaites un analīzes funkcijas. Pievienošanās AirPlus klientu lokam ir bezmaksas. AirPlus uzņēmuma konts nav piesaistīts nevienai konkrētai organizācijai vai ceļojumu aģentūru ķēdei. To var izmantot visā pasaulē un visās uzņēmējdarbības jomās. Latvijā uzņēmumi varēs izmantot AirPlus pakalpojumus, atverot klientu kontu tūrisma aģentūras Carlson Wagonlit Travel birojā.

Pauls Gusts, Carlson Wagonlit Travel Pārdošanas un mārketinga direktors: „Carlson Wagonlit Travel jau vairākus gadus sadarbojas ar AirPlus un šo pakalpojumu var nosaukt par „virtuālo kredītkarti”, ar kuru norēķināties par aviobiļetēm, auto nomu un citiem tūrisma pakalpojumiem. Mūsu klienti novērtē AirPlus piedāvātās iespējas – līdz 40 dienu pēcapmaksu un specializētās atskaites, kuras integrējamas tādās starptautiski atzītās grāmatvedības sistēmās kā SAP, Oracle, GelcoCustomized u.c.”

Šāds pakalpojums jau ir pieejams vairāk nekā 1 miljonam kredītkaršu īpašnieku vairāk nekā 59 valstīs visā pasaulē.

Kategorija: Transports
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply