Festivālā „Pestivals” – vairākas skatuves, urbāno sportistu ekstrēmie šovi, atrakcijas un bērnu pilsētiņa

28. jūlijā Mežaparka Lielajā estrādē notiekošais festivāls „Pestivals” apmeklētājiem jau no 15:00 piedāvās plašu izklaides, kultūras un aktīvo programmu, ar iespaidīgiem izklaides industrijas pārstāvjiem no ASV un Eiropas.

SMScredit.lv Galveno skatuvi un Dj skatuvi papildina aktīvais sportistu laukums, kurā varēs iepazīties ar ielu vingrošanas kultūru un izmēģināt spēkus pašiem, mūziķa un sportista Kaspara Zlidņa un pārējo „Latvijas ielu vingrošanas sporta biedrība” dalībnieku vadībā, vērot ekstrēmās velo un moto sportistu komandas „Greentrials” trikus un agresīvās skrituļslidošanas meistarus. Tāpat apmeklētāju uzmanību saistīs Latvijas labākie break dejotāji.

Sportisti pa dienu pastāvīgi būs sastopami savā zonā blakus Dj skatuvei, kur ik stundu rādīs paraugdemonstrējumus, lai noslēgumā vienotos kopīgam šovam, arī uz SMScredit.lv Galvenās skatuves, uz kuras uzstāšanās šobrīd apstiprinājuši amerikāņu hip-hop mākslinieks B.o.B., R&B mūziķis Lloyd, rumāņu populārākā puišu grupa „Akcent”, leģendārās igauņu mūziķes „Vanilla Ninja”, lietuviešu-britu kopprojekts „KeyMono” un – Jānis Stībelis, grupas „PeR”, „Musiqq”, „Triānas Parks”, kā arī apvienība „Grafomāns & Fakts”.

Biļetes uz festivālu ierobežotā skaitā var iegādāties „Biļešu Servisa” tīklā. Šobrīd 5000 biļetēm cena 23 Ls. Kopējais apmeklētāju skaits – 25 000. Organizē aģentūra „magicFIB”. Informācija – www.pestivals.lv, info@pestivals.lv.

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply