Tele2 viesabonēšanas tarifi būs zemāki nekā jaunie ES noteiktie cenu griesti

Šo svētdien, 1.jūlijā, stājas spēkā jaunie Eiropas Savienības (ES) izstrādātie un Eiropas Parlamenta (EP) apstiprinātie viesabonēšanas tarifi, kas paredz zemākus cenu griestus tādiem viesabonēšanas pakalpojumiem kā zvaniem, īsziņām un datu pārraidei. Lai klientiem nodrošinātu izdevīgākos viesabonēšanas tarifus, Tele2 paziņo, ka piedāvās līdz pat 17% zemākus tarifus par ES noteiktajiem cenu griestiem.

Tele2 komercdirektors Jānis Spoģis: “Tele2 atbalsta ES centienus padarīt mobilo sakaru pakalpojumu lietošanu lētāku un saprotamāku iedzīvotājiem ceļojumu laikā, un priecājamies paziņot, ka Tele2 klientiem nodrošināsim vēl izdevīgākas viesabonēšanas cenas, nekā nosaka jaunie ES tarifu griesti! Kopumā jāsaka, ka šokējoši rēķini, atgriežoties no ārvalstīm, vairāk nav aktuāli. Pēdējo gadu laikā vairākas reizes esam jau samazinājuši viesabonēšanas pakalpojumu cenas, turklāt ar īsziņas palīdzību klientus informējam par tarifiem, ierodoties konkrētajā valstī. Tāpat visiem Tele2 klientiem, izbraucot ārpus Latvijas, aktivizējam 38 latu limitu datu pārraidei visās pasaules valstīs.”

Pašlaik noteiktie cenu griesti par vienu sarunas minūti ir 0,35 eiro (0,25 lati), savukārt no šā gada 1.jūlija cena nepārsniegs 0,29 eiro (0,2 latus). Arī īsziņu sūtīšana būs lētāka — no pašreizējās maksimālās cenas 0,11 eiro (0,08 latiem) tā samazināsies līdz 0,09 eiro (0,06 latiem). Tāpat no 1.jūlija 1 megabaita (MB) lejupielādes cena ES robežās nevarēs pārsniegt 0,70 eiro (0,49 latus). Tele2 klientiem tarifs par vienu sarunas minūti būs par 5% mazāks un veidos 0,19 latus, turklāt tāpat kā līdz šim arī turpmāk Tele2 klientiem dodoties uz Igauniju un Lietuvu (ārpus ES – arī Krievijā) Tele2 tīklā ienākošie zvani būs bez maksas. Īsziņas cena Tele2 klientiem būs 0,05 lati jeb par 17% mazāka nekā noteiktie tarifu griesti, bet cena par 1 MB būs 0,48 lati.

Tele2 ir sadarbība ar 358 viesabonēšanas operatoriem, kas Tele2 klientiem nodrošina viesabonēšanas pakalpojumus GSM tīklā 139 valstīs, bet datu pārraides pakalpojumu – 109 valstīs.

Kategorija: TECH
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply