Producenti Reverss un Jerox piedāvā dziesmu “Piekūns Skrien Debesīs” jaunās skaņās

Producenti Reverss & Jerox sadarbībā ar dziedātāju Oskaru Mustermani (AK69 un Art Of Keeping Secrets) piedāvā pazīstamās dziesmas “Piekūns Skrien Debesīs” jaunu versiju. Šī skaņdarba oriģinālu savulaik izpildīja leģendārā grupa “Jauns Mēness”, kura tieši šogad svinēs savu 25 gadu jubileju!

“Producents Jerox ieteica izveidot “Piekūns Skrien Debesīs” jaunu versiju, un tā kā jau kopš sen seniem laikiem ir patikusi grupas “Jauns Mēness” mūzika, tad šī ideja uzreiz uzrunāja. Jāteic, ka jaunās versijas tapšanas process ievilkās uz veselu gadu, taču kā izrādās tas veiksmīgi sakritis ar ziņu, ka grupa “Jauns Mēness” tieši šogad apvienosies 1. decembrī, koncertzālē “Palladium” sniedzot jubilejas koncertu” tā par jaunās versijas tapšanu saka producents Reverss, kurš pazīstams ar tādiem skaņdarbiem kā: Vaidava vs Roberts Lejasmeijers & Reverss – Pusnakts Stundā, Pienvedēja Piedzīvojumi – PP (Reverss Refunk Mix), AIsha – Lelle (Reverss Refunk Mix) u.c.

Jāpiebilst, ka Reverss & Jerox jau iepriekš sadarbojušies gan kopīgi veidojot oriģinālkompozīciju “Mirkli Apstājies” (piedaloties grupas “Framest” solistei Elīnai Šmukstei), gan izveidojot remiksu grupas “Prāta Vētra” dziesmai “Gara Diena”. Skaņdarbs “Piekūns Skrien Debesīs” atrodams arī tikko kā iznākušajā Mikrofona Ieraksti veidotajā deju mūzikas izlasē “Pat Ziloņi Dejo”. Kā arī legāli lejupielādējams interneta mūzikas veikalā Doremi.lv: http://tinyurl.com/d6br72k

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply