Nosaki savu Finanšu IQ un laimē biļetes uz Positivus

Nordea – Positivus festivāla oficiālā banka – aicina aizpildīt Finanšu IQ testu un piedalīties Positivus biļešu izlozē. Biļetes tiks izlozētas katru darba dienu līdz 19. jūlijam, uzvarētāji tiks paziņoti Nordea Twitter kanālā @Nordea_Latvija.

Lai veicinātu sabiedrības interesi un izglītotu to finanšu jautājumos, Nordea ir izveidojusi zināšanu pārbaudes testu jeb Finanšu IQ. Atbildot uz 48 jautājumiem par personisko finanšu plānošanu, kredītiem, uzkrājumiem un noguldījumiem, ikviens var noteikt savu zināšanu līmeni. Pētījumu kompānijas SKDS veiktā Latvijas iedzīvotāju aptauja liecina, ka, diemžēl, Latvijas sabiedrības zināšanas finanšu jomā ir viduvējas jeb 173 no 300 iespējamiem punktiem. Nordea finanšu izglītības programmas mērķis – turpmāko piecu gadu laikā celt Latvijas sabiedrības Finanšu IQ no līdzšinējiem 173 punktiem līdz vismaz 220 punktiem.

Kāds ir Positivus festivāla apmeklētāja Finanšu IQ?

Kopīgi pārbaudīsim, vai Positivus festivāla apmeklētāju Finanšu IQ ir augstāks par Latvijas iedzīvotāju vidējo rādītāju. Nordea banka līdz 19. jūlijam aicina Positivus festivāla apmeklētājus pārbaudīt savu Finanšu IQ. Tie, kuriem rezultāts būs augstāks par 220 punktiem un, kuri ar to dalījies sociālajos portālos Twitter, Facebook vai draugiem.lv, katru darba dienu varēs laimēt divu dienu biļeti uz Positivus festivālu. Lai savu zināšanu līmeni celtu, līdz ar Finanšu IQ testu ir pieejama arī Finanšu zināšanu rokasgrāmata.

Lielākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – Positivus Festivāls 2012 šogad sesto reizi notiks 20. un 21. jūlijā Salacgrīvā. Biļetes uz festivālu nopērkamas tickets.positivusfestival.com, Biļešu Serviss kasēs, internetā un Nordea bankomātos visā Latvijā.

Akcijas noteikumi, Finanšu IQ tests un Finanšu zināšanu rokasgrāmata pieejama www.nordea.lv/finansuIQ

Kategorija: Atpūta
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply