Food Union iepazīstina ar vairāk nekā 30 jauniem saldējumiem

AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens apvienotais uzņēmums Food Union Latvijas tirgū ievieš jaunus saldējumus – inovatīvu augļu saldējuma zīmolu Nu Fruit, pilnībā atjaunotus premium segmenta saldējuma zīmolu Ekselence un Latvijā iemīļotākā saldējuma zīmolu kopš bērnības Pols – kopā vairāk nekā 30 dažādus produktus. Food Union ir investējis vairāk nekā 12 miljonus eiro jaunās, modernās saldējuma ražošanas tehnoloģijās, lai piedāvātu visiem saldējuma cienītājiem inovatīvus un pilnībā dabīgus produktus. Food Union piedāvā iemīļotāko saldējumu Latvijā, kuru ražo Rīgas piena kombinātā.

Food Union saldējumu ražos divās pilnīgi jaunās Gram un WCB ražošanas līnijās, izmantojot Tetra Pak Hoyer saldētavas, kuru uzstādīšanā uzņēmums ieguldījis gandrīz 12 miljonus eiro (8,4 miljoni latu). Ar pasaulē otra lielākā saldējuma ražošanas iekārtu piegādātāja Gram (Dānija) līniju var izgatavot 18 tūkstošus saldējumu uz kociņa stundā, kuru augļu sulas glazūras ātrai izveidei tiek izmantots šķidrais slāpeklis. Savukārt ar pasaulē trešā lielākā saldējuma ražošanas iekārtu piegādātāja WCB (Dānija) līniju var radīt 7,2 tūkstošus inovatīvu 3D formas saldējumu uz kociņa ar lieliem augļu vai veselu ogu gabaliņiem. Šobrīd tās ir vienas no jaudīgākajām un modernākajām ražošanas iekārtām piena industrijā pasaulē – šādai WCB ražošanas līnijai nav līdzīgu Eiropā, savukārt Gram ražošanas līnija šobrīd ir vienīgā Baltijas reģionā.

“Mūsu misija ir piedāvāt katram Latvijas iedzīvotājam mīļāko saldējumu, vai tas būtu ar garšu, kas atsauc atmiņā bērnību, izmeklētu garšu, unikālu dekorējumu vai dabīgu augļu svaigumu. Šos saldējumus ražojam no īsta piena un krējuma, kas iegūts Latvijā. Modernās tehnoloģijas palīdz iegūt inovatīvas formas un garšu savienojumus. Šogad strādājam pie esošo zīmolu uzlabošanas un jaunu zīmolu ieviešanas, lai nākamā gada vasaras sezonā audzētu pārdošanas apjomus un paplašinātu eksporta tirgus Krievijā un NVS valstīs,” stāsta Dmitrijs Dokins, Food Union saldējuma kategorijas attīstības direktors.

Inovatīvā augļu saldējuma zīmola Nu Fruit būtība ir tā vienkāršībā un dabīgumā. Tas ir radīts no īsta piena, krējuma, veselām ogām un lieliem augļu gabaliņiem, un dabīgas augļu sulas. Nu Fruit saldējumi ir pieejami ar piecām dažādām garšām – mežonīgo zemeņu, melleņu un kazeņu, persiku un meloņu, lielo ķiršu un lielo zemeņu. To unikālo formu iegūšanai izmantotas 3D tehnoloģijas, bet dabīgas augļu sulas glazūras izveidošanai – šķidrais slāpeklis.

Latvijā mīļākais kopš bērnības saldējums Pols tagad ir pieejams ar trim garšām – Pols Klasiskais, Pols Plombīrs un Pols Plombīrs glazūrā. Pols Klasiskais tiek gatavots pēc 1971.gada receptes un tā ražošanai izmantots tikai īsts piens un krējums. Drīzumā Pols saldējuma zīmols tiks papildināts ar sešām pavisam jaunām garšām vafeļu glāzītē.

Labāko šokolādes un konditorejas šefpavāru receptes iedvesmojušas mūs premium kategorijas saldējuma zīmola Ekselence atjaunošanai. Tam ir radītas jaunas, izmeklētas un pilnīgi dabīgas saldējuma desertu garšas. Tagad Ekselence ir pieejams četros veidos – uz kociņa, vafeļu konusos, viena litra iepakojumos un speciālos iepakojumos kafejnīcām un restorāniem – kopā 20 dažādos produktos. Ekselence uz kociņa ir pieejams ar četrām dažādām garšām – šokolāde un lazdu rieksti, valrieksti un brownie cepumi, šokolāde no Javas salas kakao pupiņām un Rīgas Melnais Balzams & brownie cepumi. Saldējumi radīti no īsta piena un krējuma un dabīgām sastāvdaļām, ar lieliem piedevu gabaliņiem, 3D formā un īstas piena šokolādes glazūrā. Ekselence vafeļu konusos ir pieejams ar sešām dažādām garšām un divos izmēros. Saldējumi radīti no īsta piena, krējuma un tikai dabīgām sastāvdaļām, ar bagātīgu ogu ievārījumu un lieliem piedevu gabaliņiem. Savukārt Ekselence viena litra iepakojumos (11 dažādas garšas) ir īsts pavāru meistardarbs, ko dekorē ar rokām. Tā ražošanā arī tiek izmantots īsts piens, krējums un tikai dabīgas sastāvdaļas, kam pievienotas veselas ogas, rieksti, brownie cepumi, bagātīgas mērces un izsmalcināta saldējuma dekorācija.

Jau tika ziņots, ka piena pārstrādes uzņēmumi AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens tiek apvienoti zem jauna zīmola – Food Union, kas atspoguļo jaunu darbības filosofiju un vērtības, kuru pamatā ir jaunrade, radoša pieeja produktu izstrādē, vēlme pastāvīgi meklēt jaunas idejas un izvirzīt ambiciozus plānus. Food Union ir apvienotā uzņēmuma nosaukums, bet Rīgas piena kombināts un Valmieras piens tiek saglabāti kā atsevišķi zīmoli un ražotnes.

Kategorija: Pārtika
output_mge5zc

No comments yet.

Leave a Reply